Aminokwasy Lewoskrętne

Aminokwasy Lewoskrętne

Postprzez wcinaczkartofli » 5 cze 2012, o 08:34

Witajcie,

dostałem od mojej koleżanki, pracującej w branży nawozów ekologicznych, litr nawozu firmy ILSA Group, który zawiera dużą ilość L-Aminokwasów.

Tu coś więcej o tym specyfiku:
http://www.beneficium.com.pl/nasiona-dolistne/133-nawozy-dolistne

Ogólnie robiony jest ze skór bydlęcych. LOL <study> . Ma konsystencję oleju, śmierdzi jak rozpuszczalnik :shock: i podobno daje bardzo dobre efekty bo zawiera łatwo przyswajalne składniki dla roślin. Zacząłem podlewać wczoraj, roztwór 1-2% przy każdym podlewaniu. Można go lać jak się dowiedziałem do gleby, ale leprze efekty przynoszą ponoć opryski bezpośrednio na liście.

Czy może ktoś z Was miał już styczność z tym rodzajem nawozu i czy rzeczywiście daje rade?
Jak by co to prowadzę informację i napisze czy nawóz daje rade.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
wcinaczkartofli

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:28
Lokalizacja: Warszawa
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Aminokwasy Lewoskrętne

Postprzez Justysia » 5 cze 2012, o 14:26

Spokooo, też chciałabym mieć taką koleżankę:)) jak się konkretnie nazywa to co dostałeś?patrze na cennik i nie mogę odszyfrować co to może być.

Możesz napomknąć koleżance, że na forum możemy przetestować te nawozy (i biostylulatory :P) na paprykach ;) Spytaj gdzie to można dostać bo Krasnystaw to ciut daleko..
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: Aminokwasy Lewoskrętne

Postprzez wcinaczkartofli » 5 cze 2012, o 16:33

Hheheh, rozumiem. Oni to dopiero wprowadzają na polski rynek. Ja dostałem próbkę. Zdam relację jak rośnie.
W sumie karmić roślinki mięskiem.... jak mnie jutro to to paprykowe monstrum zje to nic nie napisze ;]
Avatar użytkownika
wcinaczkartofli

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:28
Lokalizacja: Warszawa
Papryki:

Re: Aminokwasy Lewoskrętne

Postprzez Sevar » 12 mar 2013, o 14:53

Sądząc po tym temacie zeżarła go zmutowana papryka karmiona wołowiną...
Avatar użytkownika
Sevar

NOWY
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:58
Lokalizacja: Łowicz
Papryki: Bishop's Crown
Cayenne Thick
Cayenne Yellow
EE
Chili Cherry
Mirasol Yellow


Powrót do Nawozy i stymulatory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości