Ziemia z Biedronki?

Re: Ziemia z Biedronki?

Postprzez JaroBot » 13 kwi 2015, o 20:16

Szału nie ma z tą ziemią ale IMHO jest bardzo dobra do fertygacji. Można pierwsze podlanie dać biohomusa i dalej już fertygowć. Tak będę właśnie robił w tym roku.
Avatar użytkownika
JaroBot

NOWY
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 lut 2014, o 19:36
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Ziemia z Biedronki?

Postprzez fanatik » 13 kwi 2015, o 21:12

Mi ta ziemia w ogóle nie spasowała. Kupiłem jeden worek, ale w doniczkach po wyschnięciu robi się bardzo twarda robiąc skorupę i nie przepuszcza wody. Nie wiem z czego powstaje, ale to nie wygląda na naturalny proces.
Avatar użytkownika
fanatik

NOWY
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 21:32
Papryki:

Re: Ziemia z Biedronki?

Postprzez mdab » 14 kwi 2015, o 09:29

Skuszony cena kupiłem kilka worków. Jakość nie powala, w porównaniu do innych podłoży jakie miałem to ta biedronkowa ziemia strasznie szybko przesycha. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić jakąś sprawdzoną.
Avatar użytkownika
mdab

SPONSOR
ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 131
Images: 120
Dołączył(a): 22 lis 2014, o 16:44
Lokalizacja: Podkarpacie (pow. jasielski)
Pochwały: 2
Papryki: Słodkie, ostre, w sumie około 25-30 gatunków...

Re: Ziemia z Biedronki?

Postprzez khz86 » 14 kwi 2015, o 15:33

U mnie dobrze sie sprawdza. Uzywalem tez ziemi z carrefoura i z Auchan i jednak ta biedronkowa dla mnie najlepsza. Karfurowa np w ogole nie chciala schnac...przez co czesto zbierala mi sie na niej plesn..
Avatar użytkownika
khz86

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 93
Dołączył(a): 3 lut 2015, o 20:56
Lokalizacja: Białystok
Papryki:

Re: Ziemia z Biedronki?

Postprzez fanatik » 14 kwi 2015, o 20:03

Moze nadaje sie do zmieszania z inna. Ja porownywalem w podobnej cenie ziemie z Lidla i ta mi bardziej przypadla do gustu.

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
fanatik

NOWY
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 21:32
Papryki:

Re: Ziemia z Biedronki?

Postprzez JaroBot » 14 kwi 2015, o 20:13

A ja dzisiaj zakupiłem takie coś jak byłem centrum ogrodniczym 13 zł. Mimo że planowałem ziemie biedronkową to jakoś ta mi ta wpadła w oko :) Po powrocie wygoglowałem że to jakaś eko nowość, Ładna drobna, widać że jest kompost, ładnie pachnie. Dość ciężka jak na te 50l i wilgotna znacznie bardziej od "marketowych" . Zobaczymy jak się będzie sprawować i czy nie będzie się zbijać w grupy bo kompost który mam z działkowych odpadów ma u mnie taką tendencje po wyschnięciu, pewnie za słabo przerobiony.
Avatar użytkownika
JaroBot

NOWY
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 lut 2014, o 19:36
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Podłoże

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości