Poradnik

Masz ciekawy poradnik, chciałbyś się nim podzielić, tutaj jest właściwe miejsce.

Poradnik

Postprzez KamilBosykowo » 7 cze 2012, o 10:55

Może ktoś z doświadczonych hodowców napisze taki ogólny poradnik. Każdy z Was ma jakieś inne sposoby, może ktoś zechce się nimi podzielić. Nie ukrywam że sam chętnie oddałbym się takiej lekturze, bo moja uprawa coś kuleje:D
Avatar użytkownika
KamilBosykowo

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 144
Images: 7
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 15:35
Lokalizacja: Boszkowo
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Poradnik

Postprzez Justysia » 7 cze 2012, o 11:02

Ja mam głównie 1 zasadę- podlewanie na paluszek :)tylko nie na "koniuszek" paluszka :D i przesadzam stopniowo jeśli rośliny nie są w foliaku, jak widzę, że korzenie wychodzą przez dziurki w doniczce albo widzę że jest ich już sporo w doniczce przeźroczystej to przesadzam. Z tym poradnikiem to można napisać tu swoje "złote myśli" ale całe forum to poradnik więc ciężko coś więcej dodać- aaa i jestem ZA asahi sl :D ej musimy do nich napsać niech dają kase za promocje!!
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: Poradnik

Postprzez KamilBosykowo » 7 cze 2012, o 11:10

każdy za promowanie powinien dostać od nich gratis:D
Avatar użytkownika
KamilBosykowo

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 144
Images: 7
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 15:35
Lokalizacja: Boszkowo
Papryki:

Re: Poradnik

Postprzez pikko » 7 cze 2012, o 11:17

ej wogóle może by tak, napisać książkę o chili wspólnie, o uprawie, co ciekawszych odmianach itp , może znalazłby się wydawca i w ogóle ;x poniosła mnie fantazja trochę :lol:
Avatar użytkownika
pikko

ROZGADANY
 
Posty: 268
Images: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 15:03
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Re: Poradnik

Postprzez KamilBosykowo » 7 cze 2012, o 11:20

:lol: może sie ktoś taki znajdzie
Avatar użytkownika
KamilBosykowo

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 144
Images: 7
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 15:35
Lokalizacja: Boszkowo
Papryki:

Re: Poradnik

Postprzez ekiero92 » 15 lip 2012, o 16:39

Pewnie niejeden chętny by się znalazł, ale o znalezienie wydawcy który się za to weźmie nie jest prosto:) Książka musiałaby być na prawdę dobrze napisana (nie przez wikipedię itd) aby nie było plagiatów itp, ale pomysł z poradnikiem jest jak najbardziej na miejscu. Przydałyby się również zdjęcia z różnych faz wzrostu rośliny, pierwsze pąki, kwiaty oraz owoce :) Mniej więcej aby poradnik wyglądał tak jak ten :)
Nie żebym coś sugerował, ale Syndi ma doświadczenie w tych sprawach :) Mógłby założyć temat, w którym każdy mógłby się udzielać, w razie ewentualnych zmian/dodatków (dorzucanie własnych zdjęć, efekty własnego doświadczenia)
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:


Powrót do Poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron