Pomysł na donice

Masz ciekawy poradnik, chciałbyś się nim podzielić, tutaj jest właściwe miejsce.

Re: Pomysł na donice

Postprzez michal603 » 30 mar 2015, o 16:10

gdzie kupujesz bo u nich w siedzibie chyba tylko na palety
Avatar użytkownika
michal603

NOWY
 
Posty: 43
Images: 0
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 22:06
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Pomysł na donice

Postprzez pessos » 2 kwi 2015, o 12:07

Nie wiem skad masz takie informacje, ale najwyrazniej nawet do nich nie zadzwoniles, zeby sie zapytac co i jak - na miejscu mozesz u nich kupic nawet jedna mala doniczke srednicy 5,5cm i nikt nie robi problemu z zakupem, jedynie bedziesz musial zostac wprowadzony do bazy jako klient i tyle bez NIP bez REGON :mrgreen:
Avatar użytkownika
pessos

NOWY
 
Posty: 19
Images: 9
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 13:35
Papryki: na krzaczkach

Re: Pomysł na donice

Postprzez michal603 » 4 kwi 2015, o 22:49

Dobrze wiedzieć. Dowiedziałem się o tej firmie z doniczek które zamawiałem ze sklepu internetowego a że bytom blisko to się zaciekawiłem. Zmyliła mnie strona internetowa i zapytanie ofertowe w którym da się wybrać tylko ilość palet
dziękuję za informację odwiedzę ich niebawem;)
Avatar użytkownika
michal603

NOWY
 
Posty: 43
Images: 0
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 22:06
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Pomysł na donice

Postprzez cyciak » 29 lut 2016, o 20:42

Chciał bym się przywitać.
Dzisiaj w Kauflandzie były wiaderka 10l po 2zł Bardzo ładne z matowego półprzezroczystego białego plastiku.
Avatar użytkownika
cyciak

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2016, o 19:31
Papryki:

Re: Pomysł na donice

Postprzez Nanbawwk » 14 maja 2018, o 20:44

ja zawsze kupuje czarne doniczki produkcyjne kwadratowe pojemność 5,7l
Avatar użytkownika
Nanbawwk

ŚWIEŻAK
 
Posty: 8
Images: 0
Dołączył(a): 21 sty 2018, o 13:25
Papryki:

Re: Pomysł na donice

Postprzez anulkamarek » 4 lut 2019, o 12:12

Ostatnio sieciówki (portugalska i niemiecka) sprzedają kwiatki cięte. Wiaderka, w których trzymane są kwiatki pracownicy wyrzucają. Dziś poprosiłem o wiaderka i dostałem 10 - zrobię dziurki w dnie i doniczka gotowa!
Avatar użytkownika
anulkamarek

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2019, o 11:51
Papryki:

Re: Pomysł na donice

Postprzez Iname » 26 lip 2019, o 08:26

anulkamarek napisał(a):Ostatnio sieciówki (portugalska i niemiecka) sprzedają kwiatki cięte. Wiaderka, w których trzymane są kwiatki pracownicy wyrzucają. Dziś poprosiłem o wiaderka i dostałem 10 - zrobię dziurki w dnie i doniczka gotowa!


Również skorzystałem z tego sposobu - wiadra i tak wylądowałyby w koszu a tak dostaną "drugie życie". Najlepiej podejść do takiego sklepu przed jakimś większym świętem (Walentynki, Dzień Matki) i poprosić o odłożenie na bok wiaderek (trzeba się jednak spieszyć z odbiorem, gdyż nie mogą tego trzymać na magazynie w nieskończoność). Mnie tym sposobem udało się zdobyć kilkanaście wiaderek o pojemności z przedziału od 6 do 10 litrów :)
Avatar użytkownika
Iname

NOWY
 
Posty: 34
Images: 240
Dołączył(a): 12 sie 2018, o 15:49
Papryki: Cheiro Roxa / Goronong / Habanero Ivory / Fatalii White

Poprzednia strona

Powrót do Poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron