BELF

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

BELF

Postprzez Polishteam » 14 sty 2012, o 08:20

Dla wszystkich zainteresowanych. sprawą Belfa.

Po pierwsze tak jak wlodi rozmawiał z Cerberem:

-Belf obraził się, że powiedziałem, żeby nie obrażał... bo dostanie bana itp....

Dla wyjaśnienia TO NIE BYŁO WCZORAJ!!!!!!!!!!!!

Kilka miesięcy temu prowadziliście dyskusje, w którą zaczęły wchodzić akcenty propagujące nazizm, adolfa H. itp. Napisałem do wszystkich aby skończyć te rozmowy bo będzie ban. Faktem jest, że głównie udzielał się belf, a przesłanie było do wszystkich a nie bezpośrednio do niego.

Po drugie to był jak pisałem kilka miesięcy temu, więc czemu nagle czyli wczoraj chciał usunąć konto ?? Może rzeczywiście obraził się za to co wczoraj niektórzy pisali o niemcach .

Jakby chciał się obrazić na mnie to by poprosił o to usunięcie kilka miesięcy wcześniej.

Ja też nie jestem 24 godziny na forum, więc nie zawsze wiem co kto pisze na chacie.

Jeżeli to był powód to sorry, ale dla mnie bezsensu.


P.S. JAK MACIE ZAMIAR MÓWIĆ ŻE TO MOJA WINA, ZA SZYBKO GO USUNĄŁEŚ, DLACZEGO, PO CO ITP. TO MOŻE ZAPYTAJCIE MNIE NP. NA PW A NIE WYPISUJECIE GŁUPOTY NA SB.

Więc tak to wygląda.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: BELF

Postprzez beerciik » 14 sty 2012, o 12:15

bez sensu to się tłumaczyć :-P
to normalne że nie powinny być takie rzeczy propagowane.
Obrażać to się mogą dzieci, my powinniśmy z jakimś dystansem podchodzić i przemyśleć uwagi innych, a nie się obrażać ;)
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: BELF

Postprzez xlukaszox » 14 sty 2012, o 14:48

Ta jaja sobie robicie że się obraził bo ktoś źle napisał na ten kraj nie róbcie z niego dziecka ale chyba to nie jest powód by usuwać konto bo szkoda żeby nas opuścił ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com


Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości