Usprawnienia forum

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

Re: Usprawnienia forum

Postprzez G-1 » 8 maja 2011, o 22:03

Ta biale tlo, wolalbym juz jakies ecru albo jasny blekit lub ew. zielen, a moze tez desen ? ;)

A i jeszcze jedno ! Autocenzura :D Czy forum ma taka opcje ? Zdaje sobie sprae ze nie da sie zmusic niektorych do powstrzymania sie przed wulgaryzmami, ale niech przynajmniej system wykropkuje ich czesc. ;) Przeciez na to forum moga wejsc dzieciaki ... hehe ;) Wiadomo ze niczego nowego sie nie naucza, ale wolalbym zeby jakis poziom kultury na forum sie utrzymal. A jesli ktos nie potrafi sie inaczej wyslowic to niech po prostu siegnie do slownika jezyka polskiego i popracuje nad wlasna elokwencja.
Avatar użytkownika
G-1

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 191
Images: 0
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:49
Lokalizacja: powiedzmy że Gdańsk
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Usprawnienia forum

Postprzez karlos » 8 maja 2011, o 22:04

Ja bym z tym ciemnym nie przesadzał!

Ewentualnie zrobić jakieś jasne-> zielone, kremowe i zobaczyć jak to się całościowo zgra ... aaaaa powinna istnieć taka opcja skórek, tzn user ma do wyboru np 4 opcje i dopasowuję pod siebie szatę graficzną :)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Usprawnienia forum

Postprzez G-1 » 8 maja 2011, o 22:12

karlos napisał(a): aaaaa powinna istnieć taka opcja skórek, tzn user ma do wyboru np 4 opcje i dopasowuję pod siebie szatę graficzną :)

Wiadom, ze tak by bylo najlepiej, kazdy moglby sobie sam wybrac jedna z kilku dostepnych skorek lub skustomizowac wyglad.
Albo przynajmniej niedlugo zrobis sonde w tej sprawie, zeby wiekszosc byla zadowolona. Nie mowie ze ja nie jestem, moim zdaniem wyglada niebo lepiej niz stare, i jest w porzadku, ale wybor innej kolorystyki moglby sie komus przydac. ;)
Avatar użytkownika
G-1

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 191
Images: 0
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:49
Lokalizacja: powiedzmy że Gdańsk
Papryki:

Re: Usprawnienia forum

Postprzez Polishteam » 8 maja 2011, o 22:29

Jak dojdę do tego jak można to zrobić to nie omieszkam wprowadzić.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Usprawnienia forum

Postprzez beton » 8 maja 2011, o 22:46

Wystarczy zainstalować więcej skórek i dać użytkownikom możliwość wyboru. Z tego co widzę to już teraz można wybierać pomiędzy 'Polsilverem' a 'Redsem'. Jak coś to może mógłbym pomóc w przygotowaniu jakiegoś layoutu tylko z czasem może być teraz krucho... Najpierw i tak ktoś musiałby przygotować jakiś sensowny projekt graficzny bo ja tego się nie podejmę.
Avatar użytkownika
beton

CHILIHEAD TEAM
MAŁOMÓWNY
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:40
Papryki:

Re: Usprawnienia forum

Postprzez Kwax » 8 maja 2011, o 22:57

Moim zdaniem lepiej się trzymać koncepcji forum i ustalić jeden layout i tyle. Na habanero.pl był taki wspaniały? Nie. A jednak wszyscy przez tyle lat żyli. Ten jest o niebo lepszy i po prostu po czasie każdy się przyzwyczai i po problemie. Ale oczywiście można po woli spokojnie przygotować inny dopracowany w 100%. Nie ma co od razu za wszystko się łapać, bo nie to tutaj jest najważniejsze. Głównie w HydeParku ludzie piszą, a o paprykach i ostrym żarciu już nie za wiele.
Kwax
 

Re: Usprawnienia forum

Postprzez beton » 8 maja 2011, o 23:01

Też jestem zdania że jeden layout wystarczy. Ten nie jest taki zły, ale zawsze można by go trochę podrasować jak by ktoś miał jakąś fajną koncepcję. Do wszystkiego się idzie przyzwyczaić, ja się już nawet przyzwyczaiłem to awatarów po prawej stronie ;)
Avatar użytkownika
beton

CHILIHEAD TEAM
MAŁOMÓWNY
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:40
Papryki:

Re: Usprawnienia forum

Postprzez hanka » 9 maja 2011, o 12:43

ja bym chciała, żeby nazwa użytkownika była lewej stronie postu. to bardziej intuicyjne rozwiązanie.
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: Usprawnienia forum

Postprzez Polishteam » 9 maja 2011, o 12:57

Niestety to nie przejdzie, ponieważ jest sporo gmerania w kodzie, a nie chcę aby przez jakiś błąd, forum się rozjechało. Takie uroki phpBB 3.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Usprawnienia forum

Postprzez Charoshi » 9 maja 2011, o 13:00

Jeśli chodzi o kolorystykę, to myślę, że niezłym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie (jeśli się da) czegoś takiego, co było na habanero, mianowicie dwa kolory postów, które by się ze sobą przeplatały. Na habanero był jeden różowy, jeden biały, jeden różowy...i tak dalej. Myślę, że takie rozwiązanie spowolniłoby proces męczenia się oczu, bo mnie od tego białego już się mętlik robi:)
Gdy kaszanki brak...w oku się czai łza...

Kto gorszy w Dżudo, ten krwawi dużo!
Avatar użytkownika
Charoshi

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 10:24
Lokalizacja: Żyrardów
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości