Dokument o Chiliheadach

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

Dokument o Chiliheadach

Postprzez Oui » 25 lip 2011, o 12:15

Mam zamiar zrealizowac dokument o ostrych paprykach i i ludziach, ktorzy je jedza. Z racji tego zwracam sie do was o mala pomoc. ; )

Musze nagrac jakis dokument do szkoly, wiec pomyslalem, ze ten temat bedzie mi najbardziej pasowal do realizacji. Jak narazie mysle, ze dokument bedzie trwal ok. 10 minut. Bedzie opowiadal o tym po jaka cholere ludzie sobie takie ostre rzeczy wkladaja do buzi, o hodowli, o kreceniu testow itd. Postaram sie tez go sprzedac do telewizji, albo przynajmniej oddac za darmo jak nie beda chcieli zaplacic. :D Wazne zeby sie ukazalo ;)

A moja pomoc tyczy sie tego, kto by chcial wziac udzial w takim dokumencie - wiaze sie to z kreceniem tego we Wroclawiu - jestesmy leniwi + nikt nam za to nie placi, takze wyjazd na drugi koniec Polski zeby nagrac kilka wypowiedzi odpada.. ;( Ewentualnie bedziemy mogli myslec o przesylaniu materialu przez net (wolimy jednak Wroclaw - ustawimy swiatlo, kadr i wszystko po bozemu, jak powinno byc w filmie). Do tego prosilbym dobra duszyczke o przeslanie papryk. Moje roslinki wypuscily dopiero 4 owocki z chinczykow, reszta sie nie zawiazuje przez pogode.. A chcialem byc glowna osoba, ktora bedzie plakac w filmie :D No i do tego bede chcial zeby moim znajomi (smiertelnicy) tez sprobowali sobie papryk, zeby nagrac ich reakcje do porownania. ;-]

Co moge zaoferowac? Podziekowania z imienia i nazwiska, nicku na filmie no i oczywiscie wziecie udzialu w samym filmie. : )

Pomozecie? ;)
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez wlodizw » 25 lip 2011, o 12:24

Ja bym się bardzo chętnie pisał na to, ale do Wrocka mam kawał... kiedy planujesz to zacząć?
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez Oui » 25 lip 2011, o 12:58

Za tydzien zaczynam krecic reklame a pozniej wyjezdzam na eurotrip, takze we wrzesniu raczej. Do tego czasu bede krecic rzeczy, do ktorych ja jestem potrzebny : p
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez beerciik » 25 lip 2011, o 17:48

chętnie prześlę papryki do takiego dokumentu, jakie będą potrzebne :D ilość też odpowiednią :)
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez karlos » 25 lip 2011, o 17:52

Oui, postaraj się zrobić piknik chiliheadowy to ludzi ci nie zabraknie :)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez Oui » 25 lip 2011, o 19:18

beerciik: bylbym bardzo wdzieczny. :D Do tego stwierdzilem, ze bede nagrywac troche rzeczy podczas eurotripu np. jedzenie habanero pod wieza Eiffla itd. co by urozmaicic film. :)

karlos: U mnie to ciezko z noclegiem.. hanka pisala kiedys, ze moze kogos przygarnac, ale u niej w mieszkaniu duzo ludzi sie nie pomiesci. Przydalaby sie jakas dzialka. Jest ktos z worclawia lub okolic, kto ma dzialke albo u kogo mozna zrobic taka impreze? ; D
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez hanka » 25 lip 2011, o 20:32

Oui napisał(a):karlos: U mnie to ciezko z noclegiem.. hanka pisala kiedys, ze moze kogos przygarnac, ale u niej w mieszkaniu duzo ludzi sie nie pomiesci. Przydalaby sie jakas dzialka. Jest ktos z worclawia lub okolic, kto ma dzialke albo u kogo mozna zrobic taka impreze? ; D

u mnie by weszły ze 3 osoby. małe mam mieszkanie. we wro są jakieś kempingi? może byśmy domek wynajęli?

i chcę być gwiazda kina, a co.
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez Ludwik » 25 lip 2011, o 20:47

piknik+dokument haha impreza idealna :D marzenia :P ale kombinujcie, bo fajne rzeczy mogą z tego wyjść
Avatar użytkownika
Ludwik

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 79
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 00:48
Lokalizacja: Stalowa Wola
Papryki:

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez przeszczep » 25 lip 2011, o 21:08

Nocleg zawsze się znajdzie, albo hamaczek w lesie albo namiot - ważniejsze jest KIEDY? co by wolne sobie zorganizować ;)
Avatar użytkownika
przeszczep

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 63
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 15:40
Lokalizacja: wawa
Papryki:

Re: Dokument o Chiliheadach

Postprzez beerciik » 26 lip 2011, o 08:58

Oui rosną mi 7pody, niektóre już na prawdę spore więc jak zdążą się wybarwić mogę podesłać wcześniej, ale coś czuję że za długo przechowywane byłyby dużo słabsze [dużo soku by zeszło] :P
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Następna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości