Piknik Chilhedów

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez xlukaszox » 9 lip 2012, o 18:40

Justysio ja już się wpisuje w te 20 osób ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez 4ndrew » 9 lip 2012, o 20:16

Justysia zrobilas fotki ?
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez KamilBosykowo » 9 lip 2012, o 20:44

Napewno sie zjawie tylko muszę wiedzieć wcześniej
Avatar użytkownika
KamilBosykowo

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 144
Images: 7
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 15:35
Lokalizacja: Boszkowo
Papryki:

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez hanka » 10 lip 2012, o 06:42

1. Kiedy mu pasuje? wszystko jedno, oby do października, wolne w robocie jakoś zorganizuję
2. Jak długo? (1 dniowy wypad, a może weekend) szkoda dymać kawał na jeden dzień, także jak dla mnie raczej łikend tj pt-niedz
3. Ewentualne maksymalne koszty pobytu? (dla jednego to ma znaczenie dla innego nie wiec proszę nie krytykować) mam namiot, mam śpiwór, potrzebuję tylko dostępu do bieżącej wody do szczęścia i żeby było gdzie się spokojnie odsiusiać, także do 35zł/dzien
4. Gdzie? (jakaś lokalizacja ewentualnie propozycja ośrodka) dowolne, najchetniej gdzies w centrum
5. Rodzaj imprezy? (W mieście spotkanie na piwku, w lesie, na polu pod namiotami piszcie co chcecie) piwo, lasek/działka (właśnie, może ktoś ma działkę?), ograniczona cywilizacja, ale z dobrym dojazdem, także nie kompletna dziura
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez Justysia » 10 lip 2012, o 16:27

Więc tak- kilka osób pisało o focie, muszę się przyznać że jestem ciut zapracowana...opisze i focie w ciągu dnia wlecą. Byłam teraz na tej agroturystyce i-
jest kilka rzeczy które dają minus dla pikniku tam...na szybko opisze- kwatery mieszczą się w 3 budynkach i 2 przybudówkach.

1)Najnowszy budynek (okrąglak, widać go też na zdjęciach na stronie, wewnątrz warunki okej, rok temu został oddany, łazienka w każdym pokoju, 3 pokoje 2-4 osobowe, aneks wspólny, cena 40zł/os), pod tymi pokojami na parterze jest większa sala taka z (na oko) 60-70metrów, jest tam bilard i stół do pingponga, nie wykończony do końca ale poza wrażeniami estetycznymi nie budzi zastrzeżeń.
2) Przybudówki- pokoje 2, 3 i jeden 1 osobowy, łazienka na 2 pokoje, nie wiem w jakim dokładnie stanie bo byłam tam 2 lata temu ostatnio, jest troche kamienia i niestety poziom czystości to nie Hilton ale jak się ma własne klapki jak pod każdy prysznic wypadałoby mieć to grzyba chyba nikt nie załapie. Woda ma dość ...mocny zapach bo wali takim żelazem (woda ze studni głębinowej), pokoje w sezonie raczej odkurzane, pościel zmieniona, łóżka w miare wygodne, o domycie lodówki zawsze można się doprosić jakby z braku czasu tego nie zrobili przed przyjazdem. Ręczniki oczywiście trzeba mieć swoje.

3)Przybudówka przy budynku gospodarczym- byłam raz w zeszłym roku ale tylko zajrzałam, z zewnątrz może ciut odstrasza bo ganek jest ze starych desek ale wewnątrz glazura kładziona była 2 lata temu jakoś. Do łazienki trzeba przejść 10m przez podwórko.
Cena w przybudówkach chyba 35zł/os/dobę

4)Drewniany domek- byłam raz ale jak byli znajomi narzekali na wilgoć wewnątrz (w jednej z przybudówek wilgoc też się wdarła ale jaki jest stan teraz to nie sprawdzałam bo jak byłam wszystko było zaludnione).

Nad stawem do dyspozycji 2 kajaki, łódka, woda ciepła, w sam raz na kąpanie, dno piaszczyste szybko schodzi, najgłębiej jest 6-8 metrów. Weźcie wędki! jak ktoś lubi coś połapać- wędkowanie bezpłatne ale za rybę jak chce się zabrać jest opłata/kg. Trampolina. gril jes na miejscu ale węgiel trzeba kołować, myśle ze ognisko nie będzie problemem.
Na miejscu można kupić sobie wyżywienie- śniadanie, obiad kolacja. Orientuję się ile kosztują obiady- 24zł/os :/ 2 dania do woli, kompot, wino własnej roboty (pamiętam kiedy stały po 16zł plus ciasto ech...).
W związku tym że to normalne gospodarstwo na wsi mają też krowy, kaczki, kury i jak ktoś chce kupić mleko, jajka czy ser biały albo mozarelle, chleb to trzeba powiedzieć i tyle. Nie wiem czego jeszcze nie opisałam....a- namiotowców biorą niechętnie (nie wiem czemu), jeśli braknie miejsca to powiedzieli że coś wymyślą żeby każdy się zmieścił, a zresztą jak ktoś chce pod namiot to podczas dzwonienia się zapytajcie. Kwestia jest ogólnej decyzji czy i gdzie. Myśle że jak już zdecydujemy to zróbmy listę kto jedzie- niech np się wpisują osoby które już zabukowały miejsce (nie wiem jak z rezerwacją bo od nas nie biorą i nie brali nic bo sie znamy trochę ale nie wiem jak to będzie z Wami :/ )
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez tomek1491 » 10 lip 2012, o 16:34

Niech każdy sie podpisuje komu pasuje jaki termin. Dla mnie kazdy weekend oprocz tego z 29 wrzesnia. Najlepiej ostatni weekend sierpnia albo wczesniej. Niech wszyscy chetni pisza kiedy. wybierze sie najdogodniejszy termin. Trzeba wziąć pod uwagę, że im szybciej zarezerwuje sie miejsca tym więcej ich będzie.
Avatar użytkownika
tomek1491

ROZGADANY
 
Posty: 218
Images: 17
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 22:24
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 3
Highscores: 5
Papryki:

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez Justysia » 10 lip 2012, o 16:43

u mnie wrzesień odpada, 11.08 też, reszta pasi na dzień dzisiejszy
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez 4ndrew » 10 lip 2012, o 16:44

Ja mam w sierpniu 2 wesela i przez to odpadają mi weekendy 4-5 Sierpnia i 25-26 Sierpnia , inne terminy jak najbardziej ok .
Ostatnio edytowano 10 lip 2012, o 16:47 przez 4ndrew, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez tomek1491 » 10 lip 2012, o 16:46

28-29 to nie weekend wiec 24 25 26 pasowałby CI :P
Avatar użytkownika
tomek1491

ROZGADANY
 
Posty: 218
Images: 17
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 22:24
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 3
Highscores: 5
Papryki:

Re: Piknik Chilhedów

Postprzez 4ndrew » 10 lip 2012, o 16:47

juz poprawilem :P
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości