Ciągłe wylogowywanie

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

Re: Ciągłe wylogowywanie

Postprzez sic » 9 sty 2013, o 12:57

Telebinladen, właśnie w takich zbiorczych LANach chuchu wie jakich firm, czasami sie zdarza że "provider" ustawia automatyczne, częste zmiany publicznych IP ( nie będę się rozwodził po co). Weź sobie wejdź na np http://www.whatsmyip.org spisz jaki masz IPek i jak cie wyloguje to wejdź jeszcze raz i sobie porównaj... na 99% to jest to.

Rozwiązanie:
1) Siądź sobie sobie za jakimś prosiem, czyli scierwem proxy (opcja najlepsza i zbytnio się nie przemęczysz... będziesz miał więcej czasu na jakieś patriotyczne hobby ;) ) wygoogluj sobie "konfiguracja serwera proxy w przeglądarce" i włala....
2) Możesz jeszcze zrobić laske Adminowi żeby wyłączył na twoim koncie sprawdzanie IP bo chyba powinno się to dać ustawić dla konkretnego użytkownika. Ale nie wiem czy będzie mu się chciało - mi by się nie chciało :P. Poza tym to ogranicza bezpieczeństwo a przy ludziach z zapędami takimi jak ty masz trzeba trochę uważać ;) hahaha
3) Możesz spróbować forsować sprawę u swojego dostawcy internetu ale może to przypominać rzucanie grochem o ścianę czy inną flagę na wietrze :)


Aha, jest jeszcze inna opcja, może ja się mylę i rozwiązanie jest znacznie prostsze.... może cie po prostu admin nie lubi hahahaha
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Ciągłe wylogowywanie

Postprzez telep_lbn » 9 sty 2013, o 14:28

Dzięki za pomoc, te wycieczki w moją stronę niepotrzebne, ale jak pomaga Ci to w rozładowaniu emocji to ok.
Gdy będę korzystał z tamtej sieci to sprawdzę kilkukrotnie IP na tej stronce co podałeś, tak z ciekawości bo jeżeli inna z Twoich tez jest prawidłowa to IMHO gra nie jest warta świeczki, już wolę się częściej logować. Tak czy siak dzięki za info.
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: Ciągłe wylogowywanie

Postprzez sic » 9 sty 2013, o 15:09

na pewno jest tak jak mówię skoro to bliżej nie określona sieć lokalna. Zwykłe proxy skonfigurowane w 5min wszystko załatwi. Bardzo możliwe że nawet sam privider udostępnia prosie pod wuwe skoro robi takie numery.

Więcej dystansu do siebie i poczucia humoru ;) bo tego narodowi polskiemu brakuje najbardziej
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Ciągłe wylogowywanie

Postprzez telep_lbn » 9 sty 2013, o 15:55

Jak tylko będę w domu to tak zrobię ;)

Uwierz mi, mam dystans do siebie, jakbyśmy się lepiej znali to byś o tym wiedział. Odpowiedziałem tak "na sucho" ponieważ ze względu na nasze wcześniejsze zatargi nie odebrałem tego jako żart na miejscu tylko jako próbę pociśnięcia mi między wierszami. Chyba wiesz o czym mówię ;)

EOT ! Dobra ! buzi dacie sobie na PW :D P.
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron