REGULAMIN

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

Re: REGULAMIN

Postprzez Syndi » 26 wrz 2012, o 17:09

karlos napisał(a):Ja mam prośbę do PT.
Niech przyciśnie modów, bo na chwilę obecną, albo nie znają regulaminu forum i jego poddziałów... lub opierdalają się. Nie będę wskazywać palcem i podawać przykładów. Działania moderatorów (lub ich brak) jest widoczny w panelu administracyjnym i proszę o wyciągnięcie wniosków. ;)

Jak masz coś do modów, a ściślej do mnie - to poproszę na PW, chętnie odpowiem na twoje GORZKIE ŻALE...
A poza tym:
- nikt tu nie jest modem zawodowym, ani nie ma z tego tytułu żadnych profitów, więc wypraszam sobie teksty typu "opierdalają się";
- jak sam uważasz, że będziesz lepszym modem - to proszę bardzo, mogę zwolnić swoje miejsce dla ciebie nawet zaraz;
- nie każdy MOD ma w pracy ciągły dostęp do Internetu... co więcej nie wszyscy co taki dostęp mają, mogą się jednocześnie w pracy się "opierdalać" - żeby działać na forum;
- oprócz forum jest jeszcze życie prywatne, np. sport, muzyka, piwko, działka, kościół, synagoga, tirówki, ekstremalna jazda cinqueczento...
- nie interesują mnie działy np. "jaki to film", albo "e-papierosy" i nie zamierzam się w nich udzielać, za wyjątkiem próśb na PW (np. ekiero)
Więc płacze proszę kierować do mamy albo starszej siostry, bo i tak staramy się jak możemy.

Proszę Admina o nie kasowanie tego postu przynajmniej przez 2 doby, żeby każdy potencjalny "niezadowolony" zdał sobie sprawę z tego, że i admin i mod są ludźmi a nie bootami.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Syndi

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1304
Images: 52
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: wieś niedaleko od Stolicy
Pochwały: 20
Highscores: 1
Papryki: ...są dla mnie najważniejszą przyprawą

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: REGULAMIN

Postprzez karlos » 26 wrz 2012, o 20:52

Syndi napisał(a):
karlos napisał(a):Ja mam prośbę do PT.
Niech przyciśnie modów, bo na chwilę obecną, albo nie znają regulaminu forum i jego poddziałów... lub opierdalają się. Nie będę wskazywać palcem i podawać przykładów. Działania moderatorów (lub ich brak) jest widoczny w panelu administracyjnym i proszę o wyciągnięcie wniosków. ;)

Jak masz coś do modów, a ściślej do mnie - to poproszę na PW, chętnie odpowiem na twoje GORZKIE ŻALE...
A poza tym:
- nikt tu nie jest modem zawodowym, ani nie ma z tego tytułu żadnych profitów, więc wypraszam sobie teksty typu "opierdalają się";
- jak sam uważasz, że będziesz lepszym modem - to proszę bardzo, mogę zwolnić swoje miejsce dla ciebie nawet zaraz;
- nie każdy MOD ma w pracy ciągły dostęp do Internetu... co więcej nie wszyscy co taki dostęp mają, mogą się jednocześnie w pracy się "opierdalać" - żeby działać na forum;
- oprócz forum jest jeszcze życie prywatne, np. sport, muzyka, piwko, działka, kościół, synagoga, tirówki, ekstremalna jazda cinqueczento...
- nie interesują mnie działy np. "jaki to film", albo "e-papierosy" i nie zamierzam się w nich udzielać, za wyjątkiem próśb na PW (np. ekiero)
Więc płacze proszę kierować do mamy albo starszej siostry, bo i tak staramy się jak możemy.

Proszę Admina o nie kasowanie tego postu przynajmniej przez 2 doby, żeby każdy potencjalny "niezadowolony" zdał sobie sprawę z tego, że i admin i mod są ludźmi a nie bootami.



Po pierwsze nie wymieniam z nicków, dlaczego? Bo nie mam odpowiednich informacjo! Administratorowi wystarczą logi aby wiedzieć co, kto i kiedy zrobił- więc niech on sam oceni.
Po drugie nie chodzi mi o sprawy bieżące, więc życie prywatne nie ma tu znaczenia.
Po trzecie nie płacz jak baba, zwróciłem tylko uwagę na istniejący według mnie problem. Gdybym miał coś do ciebie Syndi to było by PW z mojej strony.
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: REGULAMIN

Postprzez Polishteam » 17 paź 2012, o 12:13

Dodałem nowy wpis do REGULAMINU :
pkt. 16 - Użytkownik chcący korzystać z działów objętych dodatkowym regulaminem są zobowiązanym to zapoznania się z nim i jego przestrzegania.

Dodałem nowy regulamin do działu Kupię : viewtopic.php?f=27&t=2035
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: REGULAMIN

Postprzez Polishteam » 28 paź 2012, o 21:54

Nowy regulamin w dziale SPRZEDAM http://chilihead.pl/viewtopic.php?f=31&t=583
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: REGULAMIN

Postprzez karlos » 29 paź 2012, o 10:05

<thumright> dobra robota adminie!
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: REGULAMIN

Postprzez Polishteam » 11 mar 2013, o 21:02

Dodano do regulaminu:
Punkt 7k i 14.
pozdro
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: REGULAMIN

Postprzez Polishteam » 7 kwi 2013, o 09:01

Został zmieniony regulamin działu sprzedam.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości