Wyrazy niecenzuralne na Naszym forum

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

Re: Wyrazy niecenzuralne na Naszym forum

Postprzez ekiero92 » 13 lip 2012, o 11:18

Na innych forach jest coś takiego jak rekrutacja na moderatora... każdy kto chciałby pełnić taką funkcję pisze podanie do Administratora, ten wybiera osobę którą uważa za słuszną i przydziela Jej rangę "moderator testowy", jeżeli moderator się sprawdzi przez powiedzmy miesiąc/dwa, zostaje nim na stałe. Jak wiemy na forum są osoby,które bardzo często tutaj przebywają. Co do obecnych moderatorów, wg mnie jest ich po prostu za mało, każdy ma swoje życie prywatne. Powinno być przynajmniej pięciu.
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Wyrazy niecenzuralne na Naszym forum

Postprzez xlukaszox » 13 lip 2012, o 11:23

Komu się zdarzy użyć wulgaryzmu przez nieopanowanie emocji to nic wielkiego ale kto pisze co 2 słowo wulgaryzm to już nieciekawie Polishteam powinien zrobić range pod nickiem do 3 kto 3 razy coś sknoci dostaje bana na określony czas to by najlepiej skutkowało .Ja mogę być Chuckiem Norrisem na forum :D
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Wyrazy niecenzuralne na Naszym forum

Postprzez Oui » 13 lip 2012, o 11:39

xlukaszox: tylko, że tutaj są równi i równiejsi, więc bezcelowe działanie. ot co.
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Wyrazy niecenzuralne na Naszym forum

Postprzez Charoshi » 13 lip 2012, o 12:44

Swoją drogą, że się wtrącę, to zastanawiam się po grzyba ten temat. Bardzo dziwi mnie to, że niektórzy tak mocno upierają się przy tym, żeby używać wulgaryzmów, jakby to było niezbędne. "Tak, jestem chamem ze wsi i nie potrafię się wysłowić, więc będę używał takich słów, żeby podkreślić swój brak kultury". Sorry i z całym szacunkiem do wszystkich, ale to jest moim zdaniem żałosne. Każdy wie, że na tym forum bywają osoby niepełnoletnie, co zresztą było kilka razy maglowane, a taka postawa, że "i tak w szkole czy gdzie indziej słyszą takie czy inne słowa" też mnie dziwi. Wiadomo jak jest w szkołach i każdy powie, że syf, brak kultury i poszanowania czegokolwiek, ale chyba nie chcemy, żeby nasze forum mieściło się w tych samych kategoriach moralnych? Moim zdaniem też świadczy to o braku poszanowania dla takich niepełnoletnich osób. To trochę tak jakby sprzedawać papierosy nieletnim. Co z tego, że i tak gdzie indziej kupią? Ja nie muszę mieć w tym udziału. Nie wiem jak reszta, ale ja nie zamierzam używać wulgaryzmów (zresztą w codziennym życiu również ich nie używam i żyję).

Zresztą - sam fakt, że wulgaryzmy, słowa niecenzuralne są takimi nie bez powodu, bo są to słowa uznawane za nieprzyzwoite.
Swoją drogą temat powstał bo wielu osobom takie słownictwo przeszkadza i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - dalsze używanie takich słów jest wyrazem braku poszanowania dla osób, które nie chcą wulgaryzmów. I od razu dodam, że w drugą stronę to nie działa.
A tłumaczenie, że nikt nie zmusza nikogo do czytania takich wypowiedzi zawierających wulgaryzmy, jest co najmniej idiotyczne.

Takie jest moje zdanie. Rzekłem.
Gdy kaszanki brak...w oku się czai łza...

Kto gorszy w Dżudo, ten krwawi dużo!
Avatar użytkownika
Charoshi

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 10:24
Lokalizacja: Żyrardów
Papryki:

Re: Wyrazy niecenzuralne na Naszym forum

Postprzez Polishteam » 13 lip 2012, o 16:00

Powiem tylko tyle: Nie będę robił kogoś modem, aby co chwila uganiał się za osobami flugającymi. Podjąłem decyzję, że będzie cenzura na niektóre wyrazy, większość osób jak widać się przyzwyczaiła i jest git.
Myślę, że najlepiej w tym temacie wypowiedział się Charoshi.
Dlatego temat zamykam.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości