Posty i edycja

Wszystko związane ze sprawami technicznymi forum

Re: Posty i edycja

Postprzez Polishteam » 16 maja 2011, o 14:23

Myślę, że pół godziny wystarczy na przemyślenie nad swoim napisanym postem. Jeżeli, Ktoś będzie bardzo chciał aby coś zmienić w swoim poście, zawsze może napisać do mnie lub do moderatorów. A czy to będzie lepiej, to się okaże w praniu. Mam nadziej , że nie będzie to bardzo przeszkadzać użytkownikom. Widziałem to na kilu forach i jakoś ten system działa.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Posty i edycja

Postprzez przeszczep » 16 maja 2011, o 14:26

Czyli generalnie szczególnego powodu do zastosowania tego rozwiązania nie ma... ;)
Avatar użytkownika
przeszczep

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 63
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 15:40
Lokalizacja: wawa
Papryki:

Re: Posty i edycja

Postprzez Polishteam » 16 maja 2011, o 14:35

Jeden z powodów, to usunięte lub zmienione posty, są już nie do odzyskania, a jeśli ktoś coś napisze (powiedzmy nie etycznego, gdy admina lub moda brak - choć to tylko hipotetycznie), potem to usunie i nie będzie dowodu. A co taki przykład. ;)
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Posty i edycja

Postprzez beerciik » 16 maja 2011, o 15:37

..A dowody ginąć nie mogą! :D powód jest dobry i wg mnie baardzo ważny, szczególnie jak ktoś kogoś sprowokuje a potem za sobą "Zatrze ślady" udając że nic takiego nie miało miejsca ;)
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: Posty i edycja

Postprzez beton » 16 maja 2011, o 15:39

Ale żeby od razu podejrzewać użytkowników, że się będą bawić w kotka i myszkę z 'władzą' :lol: Już lepiej włączyć opcję historii edycji postu ;) Wtedy nic się nie ukryje. Taka opcja powinna gdzieś być (nie znam tej wersji skryptu ale w phpbb2 na pewno jest, można ustawić nawet przez jaki czas historia będzie przechowywana- żeby nie zaśmiecać zbytnio bazy) Btw. jak to mówią: 'nadgorliwość gorsza od faszyzmu' ;)
Avatar użytkownika
beton

CHILIHEAD TEAM
MAŁOMÓWNY
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:40
Papryki:

Re: Posty i edycja

Postprzez karlos » 16 maja 2011, o 15:46

Wszystkie propozycje są dobre pod warunkiem, że technicznie są do wykonania i przyniosą korzyść dla forum :)


beton- jeśli dasz rade to przedstaw swoją propozycje Sta na PW, napisz dlaczego według ciebie jest lepsza i naprowadź go co i jak zrobić.
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Posty i edycja

Postprzez wlodizw » 16 maja 2011, o 15:50

Kurka ale wy marudzicie, aż mi się pawiować chce. Jest tak, że po minucie nie można już usunąć posta, a po 30min zmodyfikować i już. Koniec gadki. A jak się komuś nie podoba to się mówi trudno.

Panie wlodizw, troszkę kulturki to dział organizacyjny, każdy ma prawo mieć własne zdanie /Polishteam
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Posty i edycja

Postprzez beton » 16 maja 2011, o 16:08

karlos napisał(a):Wszystkie propozycje są dobre pod warunkiem, że technicznie są do wykonania i przyniosą korzyść dla forum :)


beton- jeśli dasz rade to przedstaw swoją propozycje Sta na PW, napisz dlaczego według ciebie jest lepsza i naprowadź go co i jak zrobić.


Lepsza nie lepsza, mnie to rybka, tylko rozbawiła mnie trochę argumentacja na 'hipotetycznym' przykładzie ;) Z tego co widzę to w phpbb3 chyba nie ma takiej opcji w standardzie, ale są do tego moduły. Wybór już należy do Sta.
Ostatnio edytowano 16 maja 2011, o 16:12 przez beton, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
beton

CHILIHEAD TEAM
MAŁOMÓWNY
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:40
Papryki:

Re: Posty i edycja

Postprzez Polishteam » 16 maja 2011, o 16:12

Beton podaj jaki mod który do tego służy, bo coś nie mogę znaleźć. Jeżeli dobrze działa, można zrezygnować z braku edycji przez użytkownika.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Posty i edycja

Postprzez beton » 16 maja 2011, o 16:13

Przed sekundą dodałem link do wcześniejszego posta :D (wyedytowałem puki można ;) ) Mod nie testowany przeze mnie (ja z phpbb3 nie miałem do czynienia) ale powinien być odpowiedni.
Avatar użytkownika
beton

CHILIHEAD TEAM
MAŁOMÓWNY
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:40
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne oraz regulamin forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron