Habanero Red z Auchan

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Habanero Red z Auchan

Postprzez stenobiont89 » 3 maja 2020, o 15:26

Witam,
Posiadam troszkę doniczek habanero ,mniej bądź bardziej rozwiniętych. Postanowiłem podlewać je biohumusem, obecnie są w 2l doniczkach(po przesadzeniu).Mam do. Was pytanko,czy trzeba czymś ekstra podlewać,by doczekać się zbiorów??Ponadto do jakiej doniczki mają docelowo trafić by były to prawdziwe owoce,a nie miniaturki??(kiedy to zrobić)
Ostatnio edytowano 3 maja 2020, o 16:33 przez stenobiont89, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
stenobiont89

ŚWIEŻAK
 
Posty: 5
Images: 20
Dołączył(a): 29 kwi 2020, o 12:57
Lokalizacja: Przemyśl
Papryki: Jalapeno,Habanero Red,Cayenne,Pepperoni, 7 Pot Douglah,Carolina Reaper Red

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Habanero Red z Auchan

Postprzez tomaszek » 3 maja 2020, o 16:21

Jeżeli Twój biohumus nie zawiera dodatku w postaci nawozu mineralnego NPK-wczytaj się to musisz takowy zakupić i stosować według zaleceń na opakowaniu.
Donice min.7,5l
tomaszek

SPONSOR
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 525
Images: 17
Dołączył(a): 26 sie 2012, o 09:49
Lokalizacja: mazowieckie
Pochwały: 47
Papryki: c.annum,c.chinense,c.baccatum.c.frutescens,frutescens itp... ;)

Re: Habanero Red z Auchan

Postprzez stenobiont89 » 3 maja 2020, o 16:42

Dziękuję za odp.mój nie ma dodatku mineralnego. Ok, zakupie większe doniczki,widziałem fajne produkcyjne 10l,takie jak pod róże,wyższe jak szersze.
Avatar użytkownika
stenobiont89

ŚWIEŻAK
 
Posty: 5
Images: 20
Dołączył(a): 29 kwi 2020, o 12:57
Lokalizacja: Przemyśl
Papryki: Jalapeno,Habanero Red,Cayenne,Pepperoni, 7 Pot Douglah,Carolina Reaper Red


Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości