oklapnięte liście wieczorem

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

oklapnięte liście wieczorem

Postprzez KaszaManna » 28 kwi 2020, o 17:46

czy to normalne, że moje papryki (habanero, cayenne) oklapują od mniej więcej 18-nastej godziny? Wszytko wraca do normy wczesnym rankiem. Poza tym nie widać jakiś problemów z ich zdrowiem, pytam z ciekawości, czy moje to jakieś fenomeny :D

Obrazek
Avatar użytkownika
KaszaManna

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 73
Dołączył(a): 1 gru 2019, o 12:04
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: oklapnięte liście wieczorem

Postprzez Czaros » 29 kwi 2020, o 18:13

To jest normalne że wieczorem liście są oklapnięte u papryk ,nie ma się czym przejmowć <salut>
Avatar użytkownika
Czaros

NOWY
 
Posty: 14
Images: 0
Dołączył(a): 25 paź 2018, o 13:19
Papryki:

Re: oklapnięte liście wieczorem

Postprzez ch4 » 29 kwi 2020, o 21:27

KaszaManna,
A zwłaszcza, gdy liście nie są wiotkie i pomimo wygięcia nadal pozostają sprężyste.

Kilka lat temu zauważyłem, że dobrze odżywione papryki po słonecznym dniu na wieczór bardzo ostro (pod dużym kątem) opuszczają liście, które nadal pozostają sztywne.
Takie papryki najlepiej i najszybciej rosły.
Dla mnie jest to radosny i bardzo dobrze rokujący symptom potwierdzający, że roślina ma odpowiednie warunki i w pełni z nich korzysta.

Pozdrawiam <salut>
------------
Pozdrawiam,
Darek / ch4
Avatar użytkownika
ch4

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 665
Images: 330
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 19:09
Pochwały: 74
Papryki: ostre i kolorowe

Re: oklapnięte liście wieczorem

Postprzez Majonez » 29 kwi 2020, o 23:52

KaszaManna napisał(a):czy to normalne, że moje papryki (habanero, cayenne) oklapują od mniej więcej 18-nastej godziny? Wszytko wraca do normy wczesnym rankiem.


Kimają sobie. Nigdy nie zasnąłeś na stojąco? Głowa leci na bok i nic nie poradzisz :lol: Jak koledzy wyżej napisali nie ma co się martwić.

Pozdrawiam Pana Wykopka <salut>
Avatar użytkownika
Majonez

ROZGADANY
 
Posty: 259
Images: 38
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 12:00
Pochwały: 7
Highscores: 6
Papryki:

Re: oklapnięte liście wieczorem

Postprzez KaszaManna » 30 kwi 2020, o 10:56

[quote="ch4"]KaszaManna,
A zwłaszcza, gdy liście nie są wiotkie i pomimo wygięcia nadal pozostają sprężyste.

Kilka lat temu zauważyłem, że dobrze odżywione papryki po słonecznym dniu na wieczór bardzo ostro (pod dużym kątem) opuszczają liście, które nadal pozostają sztywne.
Takie papryki najlepiej i najszybciej rosły.
Dla mnie jest to radosny i bardzo dobrze rokujący symptom potwierdzający, że roślina ma odpowiednie warunki i w pełni z nich korzysta.

Pozdrawiam


Rzeczywiście nadal pozostają sprężyste
Avatar użytkownika
KaszaManna

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 73
Dołączył(a): 1 gru 2019, o 12:04
Papryki:


Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron