Wybarwianie papryk w domu?

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Wybarwianie papryk w domu?

Postprzez boogeyman » 25 wrz 2019, o 17:32

Hej,
Niestety pogoda już dość średnia a na krzaczkach jeszcze mam sporo nie wybarwionych lub słabo wybarwionych papryczek. Do domu krzaków wstawić nie mogę, co więc zrobić? Nie sądzę aby wybarwily się do końca, obecne stadium jest już od dłuższego czasu... Coś kiedyś czytałem że mogą dojść w domu, ale nie mogę znaleźć tego info... Jakie wymagania, zerwać i położyć na parapecie?
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
boogeyman

ŚWIEŻAK
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 15:54
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Wybarwianie papryk w domu?

Postprzez Mr. Ed » 25 wrz 2019, o 19:19

Zostaw na krzakach jak jest, dopóki nie zapowiedzą nocnych przymrozków. Owoce nie będą się wybarwiać tak szybko jak w upale, ale jeszcze dojdą.

Albo wyrwij krzaki z kawałkiem bryły korzeniowej i powieś, razem z papryczkami, korzeniami do góry w jakimś suchym i przewiewnym miejscu.
.

Wysłane z mojego starego peceta z użyciem palców.

Growbox na białych LED-ach | Growlog 2014 | Growlog 2015 | Growlog 2016 | Growlog 2017
Avatar użytkownika
Mr. Ed

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1024
Images: 380
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 10:47
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 55
Papryki: 2 kilo suszu z ubiegłych sezonów

Re: Wybarwianie papryk w domu?

Postprzez Waski92 » 26 wrz 2019, o 05:23

Witam też miałem ten problem z habanero orange i red wstawilem je do domu na komode i w tydzień prawie wszystkie juz maja pełny kolor ;)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Waski92

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 67
Images: 5
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 23:43
Lokalizacja: Wielkopolskie
Papryki: Jalapeno, Habanero Orange, Red, White, Chocolate

Re: Wybarwianie papryk w domu?

Postprzez Iname » 30 wrz 2019, o 07:05

W ten weekend likwidowałem jeden krzak Lemon Dropa, na którym było jeszcze kilka zielonych papryk, zerwałem je, położyłem na parapecie i czekam aż się wybarwią (co już powoli się dzieje :)):

15648
Avatar użytkownika
Iname

NOWY
 
Posty: 34
Images: 240
Dołączył(a): 12 sie 2018, o 15:49
Papryki: Cheiro Roxa / Goronong / Habanero Ivory / Fatalii White


Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron