Owocowanie,a wybarwianie

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Owocowanie,a wybarwianie

Postprzez Waski92 » 1 wrz 2018, o 17:58

Witam koledzy i koleżanki. Mam dwa pytania pierwsze odnosi się co do wybarwiania się owoców, chodzi dokładnie o Habanero Orange. Są już one jakiś czas dość wyrośnięte lecz cały czas zielone i nie zanosi się na, ani jednej żeby miało to się zmienić. Jak długo wybarwiają się te papryczki?
Drugie pytanie z kolei dotyczy tego mianowicie, że posiadam 2 rodzaje krzaczków z tego roku. Są to własnie Habanero Orange i Jalapeno. Na 2 krzaczkach jedne i drugie rosną super pełno owoców Jalapeno już jem, a na na następnych Jalapeno jest po jednej może dwie szt. a na Habanero cały krzaczek w kwiatkach ale owoców jak nie było tak nie ma. Normalnie wszystkie są podlewane takimi samymi dwoma rodzajami nawozów jak i także zwykłej wody i deszczówki albowiem stoją na dworze.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam Daniel <salut>
Avatar użytkownika
Waski92

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 67
Images: 5
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 23:43
Lokalizacja: Wielkopolskie
Papryki: Jalapeno, Habanero Orange, Red, White, Chocolate

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Owocowanie,a wybarwianie

Postprzez jjzs16 » 2 wrz 2018, o 18:26

O wybarwianie się nie martw, moje habanero red też długo wisiały i wisiały, a jak już poszło to jedna za drugą wchodziły w kolor. Co do drugiego pytania to mam 3 krzaki habanero, gdy na dwóch już owoce zaczęły dojrzewać, trzeci dopiero zaczął wiązać. Wychodzi na to że ten typ tak ma i trafiają się krzaki mocniejsze i słabsze.
Avatar użytkownika
jjzs16

NOWY
 
Posty: 19
Images: 5
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Papryki:


Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości