Opadające pąki i kwiaty

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Re: Opadające pąki i kwiaty

Postprzez pietruchahaha » 29 maja 2018, o 16:12

Nasionka zakupiłem na A. więc nie znam niestety odmiany habanero.
Krzaczki hoduję od nasionek więc na chwilę obecną i tak duży sukces (5 x habanero, 5 x thai chili).
Doniczki mają średnicę 15-17 cm przy wysokości około 16 cm + jedna duża gdzie są dwa krzaki thai chili.
Odnośnie białych plamek to kwestia ubrudzenia liści. Już sprawdziłem i usunąłem brud z liści.

Spróbuję w takim razie dodać SUBSTRAL`u. Mam nadzieję, że pomoże.

Ps. Przepraszam za wielkość zdjęć z wcześniejszego postu. Obszar do doskonalenia na forum :)
Avatar użytkownika
pietruchahaha

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 19:33
Papryki: thai chili, habanero, rawit

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Opadające pąki i kwiaty

Postprzez moshica » 30 maja 2018, o 09:52

U mnie po tygodniu w 5l donicy nic się nie zmieniło, pąki są ale stanęły w miejscu.
Ta moja papryka to już bardziej zielona roślina niż szansa na chilli.
Używam do podlewania nawozu w płynie do pomidorów i papryk, 3ml na 1,5l wody...dawkowanie z opakowania co 14 dni....
Nie wiem co robić, zostanie tylko zielony krzak !

-- 30 maja 2018, o 09:55 --

aha też nie dopisałem, używam Substralu, ale nic nie daje

-- 30 maja 2018, o 10:05 --

Sorki za błąd, zakręcony przez upał coś jestem , używam Florovit, dokładnie ten ....https://www.sklepogrodniczy.pl/florovit-nawoz-plynny-do-pomidorow-i-papryki-1-kg-inco/?id=10276&gclid=Cj0KCQjwl7nYBRCwARIsAL7O7dFl9DcaIl78TjeM6ciFpXIr5Q-F20EryggFBWYiVYmeL74tCjQOTrEaAsmTEALw_wcB
Avatar użytkownika
moshica

NOWY
 
Posty: 32
Dołączył(a): 10 lip 2017, o 10:11
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron