Problem z Trinidad Moruga Scorpion

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Problem z Trinidad Moruga Scorpion

Postprzez Pawel199122 » 30 kwi 2018, o 13:17

Witam wszystkich.
Jestem nowy i dopiero zacząłem przygode z papryczkami. Od pewnego czasu moj Trinidad zaczal marniec, gubi kwiaty liscie, Nie wiem co jest przyczyna. Ktos pomoze ?

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Pawel199122

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Images: 0
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 00:05
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Problem z Trinidad Moruga Scorpion

Postprzez Valakras » 30 kwi 2018, o 19:09

Napisz cos więcej o warunkach hodowli czym podlewasz jak często jaki nawóz światło itp.
"Mama always said growing was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
Avatar użytkownika
Valakras

SPONSOR
ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 133
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 16:50
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:

Re: Problem z Trinidad Moruga Scorpion

Postprzez Pawel199122 » 30 kwi 2018, o 22:46

Wczesniej swiatlo z zarowki 200W. ale conajmniej od miesiaca swiatlo dzienne, w cieplejsze dni wystawiane na zawnatrz ale to zaczelo dziac sie juz wczesniej. podlewane woda z deszczowki lub kranowka. Co jakis czas z dodatkiem nawozu. Byc moze rosliny sa przelane bo uzupelniam wode gdy widac ze w podstawce jest sucho, co 1-2 dni
Avatar użytkownika
Pawel199122

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Images: 0
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 00:05
Papryki:

Re: Problem z Trinidad Moruga Scorpion

Postprzez mih000 » 1 maja 2018, o 06:48

Pawel199122 napisał(a):Wczesniej swiatlo z zarowki 200W. ale conajmniej od miesiaca swiatlo dzienne, w cieplejsze dni wystawiane na zawnatrz ale to zaczelo dziac sie juz wczesniej. podlewane woda z deszczowki lub kranowka. Co jakis czas z dodatkiem nawozu. Byc moze rosliny sa przelane bo uzupelniam wode gdy widac ze w podstawce jest sucho, co 1-2 dni


Ewidentnie.
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Re: Problem z Trinidad Moruga Scorpion

Postprzez sosna_18 » 9 maja 2018, o 13:58

Woda w podstawce absolutnie nie moze stac a juz na pewno nie gdy siegaja jej korzenie. W Twoim przypadku papryka system korzeniowy ma juz rozwiniety na tyle ze siegaja dna doniczki. Ja podlewam w momencie gdy doniczka robi sie zdecydowanie lzejsza niz zaraz po podlaniu.

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
sosna_18

NOWY
 
Posty: 48
Images: 7
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 18:38
Lokalizacja: Pomiechówek
Papryki: yellow cayenne,bolivian rainbow,capsicum samba


Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron