Temperatura i wilgotność w boxie

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Temperatura i wilgotność w boxie

Postprzez Andrzej » 14 lis 2017, o 19:14

Hej wam! Pytanie do wyżeraczy boxowych hodowli. Jaka powinna być optymalna temperatura i wilgotność w boxie? Niby proste pytanie ale nie znalazłem odpowiedzi na forum. No i czy wiatrak wewnątrz boxa może chodzić tylko jak się świecą lampki czy 24/7?
Avatar użytkownika
Andrzej

ŚWIEŻAK
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lis 2017, o 19:46
Papryki: Aribibi, Habanero, Lemon Drop

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Temperatura i wilgotność w boxie

Postprzez Valakras » 14 lis 2017, o 20:32

Cześć, ja od jakiegoś czasu mam boxa 50x50 odnośnie temp i wilgotności podają 28c i 80% wilgotności. Choć z mojego niewielkiego doświadczenia zauważyłem, że w przypadku moich dziewczyn lepiej jest jak temp utrzymuje się w okolicach 23c przy wilgotności 34-50%. Wcześniej moje rośliny nabawiły się edemy i dopiero jak wywaliłem nawilżacz i dokupilem wentylator mieszajacy sytuacja się trochę ustabilizowala. Wszystkie moje wentylatory a mam 150mm wyciąg, 100mm doprowadzajacy powietrze i mieszajacy w środku działają 24/7. Oświetlam 18/6.

PS. Napisz email na priv to wyślę Ci guide po ang z którego korzystałem
"Mama always said growing was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
Avatar użytkownika
Valakras

SPONSOR
ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 133
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 16:50
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:


Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron