Scotch Bonnet red przycinanie

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Re: Scotch Bonnet red przycinanie

Postprzez K4ziq » 17 lip 2017, o 08:32

Cześć wszystkim !

Mały up z tego co mi rośnie, może się wyjaśni na 100% :)

update 1.jpg


to jest ponoć green saras, zapomniałem zrobić zdjęcie kwiatom :/ dodam tylko że wszystkie kwiaty odpadają z niej :(
próbowałem nawet zapylać ją ręcznie z tej drugiej "niby skocz bonet" ale nie przyniosło rezultatów, poczekam aż druga z tego gatunku zacznie kwitnąć i może razem coś wykombinują ;D

update 2.jpg


a oto ten niby bonett. Podciąłem go pare tygodni temu tak jak zalecaliście i dalej rośnie do nieba ;D dodam nawet że rozmnaża się jak szczur/królik, praktycznie każdy kwiat jest zapylony bez mojej ingerencji a trzymam go na parapecie w domu, wystarczył podmuch wiatru :)
Chyba że to zasługa nawozu "magiczna siła" :D

update 3.jpg


wiem zgrzeszyłem zostawiając jeden kwiat zapylony na roślince zaraz po jej przycięciu ale jest to mój pierwszy raz więc chciałem zobaczyć na własne oczy jak rośnie :) trochę cię "cykałem" że może nie dać plonów :)

update 4.jpg


update 5.jpg


update 6.jpg


Tak wygląda ta papryczka od "bonetta", przypomina 3 jądrową sakwe i przez ostatnie jakoś 3 tygodnie nie zmieniła kształtu czy rozmiaru, tyle co trochę utraciła intensywny zielony kolor i nie wiem kiedy mogę ją zerwać.

Na dniach dodam jeszcze zdjęcia kwiatów tych green saras bo może też nie mam tego co zamawiałem :/ nie wiem
Sklep nasionatropikalne.pl, sa bonusy w postaci innych nasion ale nie masz pewności czy dostaniesz to czego szukasz :s

pozdrawiam !

ps. nie spodziewałem się że oglądanie jak rosną daje niewiarygodnie wiele radości ;D
ps2. nie wyświetla moich zdjęć z galerii :O nawet tych co wcześniej dodałem :O musiałem dodać załącznik do posta
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
K4ziq

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Images: 11
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 08:50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki: scotch bonnet
saras green

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace
Poprzednia strona

Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości