problem z kiełkowaniem

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

problem z kiełkowaniem

Postprzez chudy69 » 13 wrz 2015, o 14:39

mam taki problem ze nasiona zaczeły mi kiełkować na ręczniku papierowym i postanowiłem posadzić je do ziemi. Ziemia jest do rozsad i pikowania i problem jest w tym ze nie chcą mi wychodzić z pod ziemi i nie wiem co z nimi zrobić , tylko jeden nasionko zaczęło wypuszczać liście a reszta nic . nie wiem może za dużo światła okno mam na południe światło przez około 10 h , może za dużo wody nie wiem co zrobić .
Avatar użytkownika
chudy69

ŚWIEŻAK
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 13:45
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: problem z kiełkowaniem

Postprzez Fallen » 13 wrz 2015, o 14:47

Witam.Rozumiem ze posadziłeś je żeby zimować?Daj im trochę czasu w czasie kiełkowania nie muszą mieć światła wystarczy że temperatura jest 25-30stopni.Ja w tym roku też zaczynałem i popełniłem kilka błędów za głęboko posiałem nasiona i wtedy też czekałem długo zanim na powierzchni pojawią się listki.
Avatar użytkownika
Fallen

NOWY
 
Posty: 34
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:15
Lokalizacja: Tczew
Papryki: Jalapeno Piri-Pri 7 Pot Brain Strain

Re: problem z kiełkowaniem

Postprzez Kamil5 » 13 wrz 2015, o 18:51

Rozumiem,że w zimią będziesz doświetlał? :?: Ale jak mówisz ,ze okno masz na południe to będzie dobrze nawet zimą ja też taki mam plan bo mam podobne warunki do twoich,a z tym kiełkowaniem to sie nie przejmuj,wsadz w ziemię (tylko nie zagłęboko) utrzymuj wilgoć i powinno byc ok <thumright> a troszke słoneczka na parapecie by im nie zaczkodziło. <salut>
Avatar użytkownika
Kamil5

NOWY
 
Posty: 44
Images: 6
Dołączył(a): 7 lip 2015, o 12:22
Lokalizacja: Grybów/woj.małopolskie
Papryki: Habanero Gold,Piri Piri,Carolina Reaper,Jamiacan Hot Yellow,Lemon Drop,Aribibi

Re: problem z kiełkowaniem

Postprzez chudy69 » 13 wrz 2015, o 21:59

tak tak na zimowanie moze w przyszłym miesiącu zrobie jakiegoś małego growboxa
Avatar użytkownika
chudy69

ŚWIEŻAK
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 13:45
Papryki:


Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości