dlaczego nie rośnie?

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Re: dlaczego nie rośnie?

Postprzez marcys193 » 19 mar 2014, o 08:12

Może rzeczywiście substrat za bogaty:) ale za mokro też mają :) teraz już wiesz co i jak więc sukcesów ;)!
Avatar użytkownika
marcys193

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 106
Images: 6
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 12:30
Papryki: Bulgarian Carrot, Fatalii, Habanero Red i White, Jalapeno Purple, Lemon Drop

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: dlaczego nie rośnie?

Postprzez Turtle » 19 mar 2014, o 14:07

Na innych forach "zielarskich" znalazłem wątki potwierdzające moje podejrzenia co do substratu, a do tego w składzie jest też jakiś "długo działający" :-]
Nigdy więcej substrala. Rocoto poszły na parapet a cała reszta do obniżonego (43x43x39)/zdjąłem nadstawkę/ boxa.
Poświęcę dziś jednego marnego tepina i obejrze system korzeniowy, który wychodzi już z kubka.
EDIT: bardzo rozbudowany system korzeniowy jak na jedną parę liści właściwych - dwa razy owinięty na dnie kubka 200ml, jedna końcówka na dnie wyglądała jak przypalona, cała reszta biała jak trzeba.
Avatar użytkownika
Turtle

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 458
Images: 2
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:21
Lokalizacja: Pomorskie
Pochwały: 2
Papryki:

Re: dlaczego nie rośnie?

Postprzez marcys193 » 19 mar 2014, o 16:11

Turtle napisał(a):jedna końcówka na dnie wyglądała jak przypalona, cała reszta biała jak trzeba.


Bo miała zapewne dostęp do światła :) to normlne
Avatar użytkownika
marcys193

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 106
Images: 6
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 12:30
Papryki: Bulgarian Carrot, Fatalii, Habanero Red i White, Jalapeno Purple, Lemon Drop

Poprzednia strona

Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości