Przesadziłem z przesadzaniem??

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Re: Przesadziłem z przesadzaniem??

Postprzez michalldz90 » 5 mar 2014, o 20:18

Większośc papryczek faktycznie jakby odżyła :) niektóre jeszcze niedokońca się podniosły, ale chyba już nie muszę się martwić. Ale w początkowej fazie wyglądały tragicznie...
Avatar użytkownika
michalldz90

NOWY
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 23:12
Papryki: Goronong, Cherry, Bhut Jolokia, Piri-piri

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Przesadziłem z przesadzaniem??

Postprzez grzesiek1008 » 6 mar 2014, o 06:00

Miałeś je czymś przykryte? Czasem się tak dzieje jak się trzyma sadzonki np w mini szklance gdzie jest duża wilgotność a później przesadza i zostawia na wolnym powietrzu
Avatar użytkownika
grzesiek1008

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 164
Images: 61
Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 11:37
Lokalizacja: Opole
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Przesadziłem z przesadzaniem??

Postprzez michalldz90 » 6 mar 2014, o 14:59

Nie.

Jeszcze mam jedno pytanie. Jak będę już przesadzał za jakiś czas do doniczek docelowych, jak ładnie mi dziewczynki podrosną to ile krzaków mogę wrzucić do jednej donicy? Czy można więcej niż jedną do powiedzmy donicy 5L ?
Avatar użytkownika
michalldz90

NOWY
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 23:12
Papryki: Goronong, Cherry, Bhut Jolokia, Piri-piri

Re: Przesadziłem z przesadzaniem??

Postprzez Butcher » 6 mar 2014, o 15:06

michalldz90 napisał(a):Nie.

Jeszcze mam jedno pytanie. Jak będę już przesadzał za jakiś czas do doniczek docelowych, jak ładnie mi dziewczynki podrosną to ile krzaków mogę wrzucić do jednej donicy? Czy można więcej niż jedną do powiedzmy donicy 5L ?


Najlepiej jedna roślina na jedną donicę, wtedy wyrośnie duża i da Ci więcej owoców niż dwie mniejsze, chyba że wsadzasz papryki jakichś niedużych odmian, np explosive ember, to wtedy możesz wsadzić po kilka
Avatar użytkownika
Butcher

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 180
Images: 0
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 17:01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Pochwały: 10
Papryki: a jakże

Re: Przesadziłem z przesadzaniem??

Postprzez Scar45 » 8 mar 2014, o 19:51

Nie.

Jeszcze mam jedno pytanie. Jak będę już przesadzał za jakiś czas do doniczek docelowych, jak ładnie mi dziewczynki podrosną to ile krzaków mogę wrzucić do jednej donicy? Czy można więcej niż jedną do powiedzmy donicy 5L ?


Ewentualnie jak chcesz koniecznie dwie w jednej donicy, to najmniej 20l. Ostatnio właśnie z braku doniczek powsadzałem po dwie, od początku kiełkowania. Efekt? Na początku szybciej rosną od pozostałych z tego co udało mi się zauważyć.
Avatar użytkownika
Scar45

NOWY
 
Posty: 47
Images: 0
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 01:06
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości