Od kiedy zacząć nawożenie?

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Od kiedy zacząć nawożenie?

Postprzez Mathias78 » 26 kwi 2018, o 20:00

Witam, obserwuję forum od pewnego czasu, a dokładnie od momentu, w których posiałem swoje pierwsze chili. Moje roślinki spokojnie rosną,ale ostatnio poczytałem trochę o nawozach i chciałbym zacząć je nawozić lecz w mej głowie zrodziło się pytanie: ,,Od jakiej wielkości roślinki mogę ją zacząć nawozić i jaki nawóz będzie dla niej najlepszy?" <salut>
Avatar użytkownika
Mathias78

ŚWIEŻAK
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 mar 2018, o 15:17
Papryki: Narazie brak :(

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Od kiedy zacząć nawożenie?

Postprzez Valakras » 26 kwi 2018, o 20:14

"Mama always said growing was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
Avatar użytkownika
Valakras

SPONSOR
ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 133
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 16:50
Lokalizacja: Sosnowiec
Papryki:

Re: Od kiedy zacząć nawożenie?

Postprzez marko0622 » 26 kwi 2018, o 20:15

To zależy od gleby którą stosujesz. Jeśli zawiera w sobie jakieś NPK (nawóz na pierwsze np. 2 tyg życia rośliny) to nie musisz lać dopóki nie skończy się okres podany na opakowaniu ziemi. Jeśli nie ma to możesz zacząć od momentu kiedy roślina będzie miała 2 pary liści właściwych :) Ja stosuję organiczne nawozy biobizz, jestem bardzo zadowolony z efektów, zresztą możesz spojrzeć na mojego growloga. Powodzenia!
Growlog 2018

Mój growlog, wpadajcie <chili>
Avatar użytkownika
marko0622

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 84
Images: 0
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 18:59
Pochwały: 1
Papryki: Carolina, Bhutlah Red, Jolokia, Habanero Chocolate, Piri Piri, Heatwave,

Re: Od kiedy zacząć nawożenie?

Postprzez Mathias78 » 26 kwi 2018, o 20:23

Dzięki za bardzo szybko i rzeczową odpowiedź. :D
Avatar użytkownika
Mathias78

ŚWIEŻAK
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 mar 2018, o 15:17
Papryki: Narazie brak :(


Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron