Whisky

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Re: wóda na ostro :)

Postprzez blk » 2 sty 2012, o 12:43

V3rtyX napisał(a):ale jakiego walkera :D tego najgorszego...

Może i tak, ale chodzi o sam fakt i porównanie ceny obecnej do tej sprzed kilku lat.
Avatar użytkownika
blk

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 142
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:50
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: wóda na ostro :)

Postprzez wlodizw » 2 sty 2012, o 12:47

W biedrze Ballantine's "tłelf jers old" jest po 39 i co z tego. to syf straszny jest. Red label może i kosztuje te 5 dych ale to wolę to na czystą gorzałę wydać.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: wóda na ostro :)

Postprzez gagarin » 2 sty 2012, o 12:54

whisky jest zaje..... jak ktos lubi to zamiast pic walkera i ballantinesa warto sprobowac mmniej znanych, tylko troche drozszych marek jak np ww. jameson, j&b, whyte&mackay, dimple itd...
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Re: wóda na ostro :)

Postprzez wilczy1910 » 2 sty 2012, o 14:23

Gagarin masz calkowita racje jameson jest zaje... irlandzka whisky i smakuje troszke inaczej ale jest rewelacyjna W&M tez jest bardzo dobry nawet w swieta spozywalem go :D z mniej znanych bardzo lubie Passport w polsce mozna go kupic i jest bardzo tani jak na whisky a co najlepsze robione przez Chivas, Chivas to moj faworyt :D Generalnie Jonnie Walker to shit niewazne czy czerwony,czarny,zielony,zloty czy niebieski!Pilem wszystkie i sa niewarte swojej ceny a a Blue Label za ktorego zaplacilem 500zl to pomylka i na chu... pisza ze ma 25lat jak zwykle 6letnie lepiej smakuje :D Fakt ladnie oprawiony bo zapakowany w rozlozona ksiazke....a jeszce zapomnialem napisac o tym siku jak ballantines.Pozdrowionka dla tych co lubia WHISKY :D
Avatar użytkownika
wilczy1910

NOWY
 
Posty: 43
Dołączył(a): 7 gru 2011, o 01:05
Papryki:

Re: wóda na ostro :)

Postprzez karlos » 2 sty 2012, o 14:29

gagarin a co sądzisz o tullamore dew? warta uwagi bo jeszcze nie piłem...


Ja w sylwestrową noc obalałem beam jim'a, ogólnie bardzo lubię ten trunek który jest burbonem z niskiej półki :) 0,7L za 63zł

a baluś jest teraz w gazetce tesco po 62zł za 1L... daniels 63zł za 0,7L
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Whisky

Postprzez gagarin » 2 sty 2012, o 16:43

tullamore dew popularna bardzo w polsce ale raz tylko pilem.. i jak to smakowalo to nie pamietam :P
tak jak wilczy pisal.. jak chcesz cos sobie kupic to sprobuj jamesona.. kiedys bylo za 60zl 0,7.. ma taki jakby drewniany posmak.. przynajmniej tak mi sie wydaje :P
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Re: Whisky

Postprzez gagarin » 2 sty 2012, o 16:47

jakby ktos mial ochote pobawic sie w smakowanie a nie chlanie to fajne filmiki "instruktazowe" są ;)
http://www.whyteandmackay.com/product-range/special-tasting-guide.aspx
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Re: Whisky

Postprzez wilczy1910 » 2 sty 2012, o 17:00

jameson tak jak jack daniel's ma inny posmak od innych whisky.przyjemny zapach i bardzo dobry smak.u mnie kosztuje tyle co jack czyli od 17funtow w gore za 0.7 . np jak chcesz sie napic granta to kupujcie tylko czerwonego bo miedzy czerwonym a zielonym nie ma zadnej roznicy a zielony jest drozszy. ja z uwagi na to ze smakuje mi jack to jest jeszcze fajne whisky o nazwie gentelman jack produkowane przez jack daniel's. ale z tych tanszych polecam PASSPORT.naprawde za ta cene sie oplaca bo smakuje jak whisky a nie pomyje jak balus czy jasiu. :D a to co karlos napisales to nie pilem...
Avatar użytkownika
wilczy1910

NOWY
 
Posty: 43
Dołączył(a): 7 gru 2011, o 01:05
Papryki:

Re: Whisky

Postprzez gagarin » 2 sty 2012, o 18:01

bo jack daniels to tennesse whiskey.. whiskey przepuszczana przez kilkumetrowa watstwe wegla drzewnego.. stad ten inny smak.. natomiast gentelman jack rozni sie od zwyklego danielsa tym, ze przepuszczany jest dwu czy trzykrotnie przez ten wegiel.. ale jego cena to juz ok 120zl za 0,7...
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Re: Whisky

Postprzez karlos » 2 sty 2012, o 18:52

Polecam burbona o którym pisałem. Nie musi każdemu smakować, ale na pewno warto spróbować.
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości