Whisky

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Re: Whisky

Postprzez wlodizw » 20 sie 2013, o 20:19

Pewnie, że Tullamore D.E.W. powinna smakować bo to bardzo dobra irlandzka whiskey. Jest to single malt. Triple destilled i leżakowana 3 latka w beczkach po sherry. Bardzo smaczna jest.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Whisky

Postprzez Sargento Garcia » 20 sie 2013, o 20:22

wlodizw napisał(a):Pewnie, że Tullamore D.E.W. powinna smakować bo to bardzo dobra irlandzka whiskey. Jest to single malt. Triple destilled i leżakowana 3 latka w beczkach po sherry. Bardzo smaczna jest.


Jakiś czas temu pisałeś, ze łyskacz nie nadaje się do picia :shock:
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: Whisky

Postprzez wlodizw » 20 sie 2013, o 20:32

Sargento Garcia napisał(a):Jakiś czas temu pisałeś, ze łyskacz nie nadaje się do picia :shock:


Jakiś czas temu twierdziłem, że papierosy są fajne...
Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Łycha to wspaniały napój, pod warunkiem, że pije się jedną szklanę (w porywach do ośmiu, więcej nie, bo robi burdel w bani i dzień kolejny jest do zdychania. tak mają kolorowe alkohole).
Bardzo lubię łychy i proszę mi nic nie zarzucać :D . Wklejam info i trzymam ten wątek.
Polecam badać cały czas http://taniechlanie.pl/ i tam podstrony każdy ma dla siebie :D
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Whisky

Postprzez Syndi » 15 wrz 2013, o 18:50

Jak będziecie w Hiszpanii proponuję spróbować ichnią DYC. Piłem tę zwykła i 8-kę. Da się to pić. Polecam.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Syndi

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1304
Images: 52
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: wieś niedaleko od Stolicy
Pochwały: 20
Highscores: 1
Papryki: ...są dla mnie najważniejszą przyprawą

Re: Whisky

Postprzez kawazrana55 » 26 lip 2018, o 13:01

wlodizw napisał(a):
Sargento Garcia napisał(a):Jakiś czas temu pisałeś, ze łyskacz nie nadaje się do picia :shock:


Jakiś czas temu twierdziłem, że papierosy są fajne...
Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Łycha to wspaniały napój, pod warunkiem, że pije się jedną szklanę (w porywach do ośmiu, więcej nie, bo robi burdel w bani i dzień kolejny jest do zdychania. tak mają kolorowe alkohole).
Bardzo lubię łychy i proszę mi nic nie zarzucać :D . Wklejam info i trzymam ten wątek.
Polecam badać cały czas http://taniechlanie.pl/ i tam podstrony każdy ma dla siebie :D


Jak najbardziej się zgadzam, odpowiednia ilośc tu jest najważniejsza, a nie tradycyjne sarmackie chlanie
Avatar użytkownika
kawazrana55

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:54
Papryki: Chilii

Poprzednia strona

Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron