Browar Kormoran

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Re: Browar Kormoran

Postprzez karlos » 31 lip 2013, o 15:55

6-8zł za piwo to max! Poza tym nie wszystko co "wyszykane" jest dobre... jednak marketing górą, a później tylko rozczarowanie :P
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Browar Kormoran

Postprzez nynek » 1 sie 2013, o 22:51

Pablot napisał(a):Piłem 2 piwka z Podróży Kormorana (Witbier i American IPA). Szczerze mówiąc, może się nie znam na piwie, albo nie wiem o co chodzi, ale to kompletnie nie moje smaki i półka cenowa (koło 12 pln za szt?!).

Spokojnie można je nabyć w cenie 7-8,5 zł.

Pablot napisał(a):American IPA było zbyt gorzkie dla mnie. Pilsner Urquell, to Ciechan Miodowy przy tym wynalazku. Może to kwestia gustu, ale osobiście nie polecam, zwłaszcza za tak wygórowaną cenę.

IPA z definicji jest mocno goryczkowa, bo na tym polega ten styl. Jeśli chodzi o liczby to American IPA z Kormorana ma 85 IBU (stopień goryczki), a Pilsner Urquell zamyka się w okolicach 40... Stąd też Twoje zdziwienie.

-- 1 sie 2013, o 23:54 --

karlos napisał(a):6-8zł za piwo to max! Poza tym nie wszystko co "wyszykane" jest dobre... jednak marketing górą, a później tylko rozczarowanie :P

Na niektóre rarytasy trzeba wysupłać trochę więcej, ale warto. 6-8 zł staje się obecnie standardem jeśli chodzi o dobre polskie piwa.
Chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o piwie?
Chcesz poczytać recenzje ciekawych i niespotykanych piw? Tak?!
Więc nie zwlekaj!!! Zapraszam na - SMAK PIWA
Avatar użytkownika
nynek

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 71
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 22:27
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron