Piwo Chwat

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Piwo Chwat

Postprzez eskafal » 24 lip 2011, o 08:51

Chciałbym Wam przedstawić piwo, które zastąpiło mi jak na razie wszystkie inne (no prawie). Piwo CHWAT warzone jest w małym browarze Zodiak-Kłodawa dla dwóch sklepów w Starachowicach i Skarżysku-Kamiennej.
Warzone jest w dwóch wersjach: Pils i Mocne. Jest to piwo niepasteryzowane co daje dość charakterystyczny posmak. Data ważności od rozlania do butelek to około miesiąca. Nie będę tak jak wolek czy gagarin opisywał poszczególnych smaków bo aż tak się na tym nie znam ;) Nie należy sugerować się mega tandetną etykietą bo piwo jest na prawdę smaczne. Cena za butelkę to 2,9 zł.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Piwo Chwat

Postprzez wlodizw » 24 lip 2011, o 09:01

Piwo jest zaje.... Wiem co mówię, bo spożywałem. Eskafal przywiózł jak był w Łodzi. Ale powiem, że mocne mi bardziej smakowało, mimo, że nie lubię mocnych piw. Polecam każdemu, kto będzie w Starachowicach lub Skarżysku. Fakt, etykieta jest tandetna na maksa, co mogłoby odstraszać i wydawać się że piwo to kosztuję ze 1,30 j jest z najniższej półki, ale tak nie jest. Piwko bardzo dobre, polecam wszystkim <thumright>
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Piwo Chwat

Postprzez Shadow34 » 2 sie 2011, o 20:47

Ostatnio jak tak patrze na etykiety to im brzydsza tym piwo lepsze. Chwata piłem raz - baaardzo dobry browar.
Avatar użytkownika
Shadow34

NOWY
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 11:26
Papryki:


Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości