Hades z browaru "OLIMP"

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Hades z browaru "OLIMP"

Postprzez Szymon Sójka » 21 wrz 2014, o 18:57

A ja niedawno piłem coś takiego :)
hades.jpg

hades2.jpg

Choć skład napawał optymizmem to niestety ostrość czuć tylko leciutką, bardzo leciutką. Piwo pyszne ale nieostre.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
I love the smell of capsaicin in the morning...
Avatar użytkownika
Szymon Sójka

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 72
Images: 7
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 22:37
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Pochwały: 2
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Hades

Postprzez Syndi » 22 sie 2015, o 14:01

Potwierdzam, czuć posmaki mulato, bardzo lekko chipotle i śladowo habanero. I tylko jak piwo nabierze preferowanej temp. do spożycia, tj. 15 st.
Jak nalałem do pokalu przy 8 st. - smak dobrego RISa, ale aromaty papryk wyczuwalne TYLKO w wyższych temperaturach! (ostrości nie czułem - ale to może próg wyczuwalności mam przesunięty deczko).
099.JPG

100.JPG

Podsumowując - aromaty fajnie uzupełniają ten styl piwa, choć osobiście preferuję RIS-a w temp. 8-10st.
101.JPG

Piwko dostałem gratis od Karola Kowalskiego z browaru OLIMP, jak na CPN-ie gdzieś między Toruniem i Sierpcem kupowałem IIPA (które szczerze polecam) z tegoż browaru <thumright> na tym CPN-nie była cała gablota browaru OLIMP.
W moim piwie piana nie była biała i wychodziła drobnymi bąbelkami - tak wiecie, jak w typowym Stout-cie.

PS.
Jak widać na fotkach Szymona i moich- to samo piwko ma różny skład w zależności od partii
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Syndi

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1304
Images: 52
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: wieś niedaleko od Stolicy
Pochwały: 20
Highscores: 1
Papryki: ...są dla mnie najważniejszą przyprawą


Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości