Piwo Widzewiak

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Piwo Widzewiak

Postprzez wlodizw » 12 paź 2013, o 11:47

widzewiak.jpg


Pozwolę sobie zrecenzować ten "trunek". Nadmienię na początku, że robi to prywatna osoba raczej a nie żaden browar.
alk. 5,8% obj. , ekstraktu nie podano
KOLOR: jasnobursztynowy
PIANA: żadna, po 15 sekundach od nalania po ściance znika
ZAPACH: śmierdzi strasznie, typowy chemiczny kwaśny aromat jak w piwach z najniższej półki
SMAK: tu to nie wiem czy znajdę odpowiednie słowa aby to opisać... kwaśny, odrzucający, nie czuć chmielowego posmaku wcale. sam kwas i tyle
WYSYCENIE: niby coś tam pracuje ale znikomo
OPAKOWANIE: standardowa butelka od piwa,kapsel zwykły czarny, etykiety: front jak od jabola, tył jak od jabola.
UWAGI: masakra i wstyd, że pod nazwą klubu wypuszcza się takie coś. na etykiecie napisano "piwo prawdziwych Widzewiaków" - wydaje mi się, że jest to ironia jakaś albo ten kto to robi nie pił nigdy dobrego piwa.
NA KONIEC: najgorzej wydane 2,60zł w moim życiu, po łyku wylałem do klopa. nie polecam zdecydowanie
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Piwo Widzewiak

Postprzez Dawidowski » 13 paź 2013, o 16:06

U nas podobnie jakiś czas temu serwowano piwo klubowe, z którego zysk był przeznaczony na sekcje rugby, a na samo wspomnienie smaku mam odruch wymiotny.
Avatar użytkownika
Dawidowski

NOWY
 
Posty: 38
Images: 8
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 14:27
Lokalizacja: Gdańsk
Papryki:


Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron