Piwne perełki ;)

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Piwne perełki ;)

Postprzez gagarin » 9 lis 2012, o 10:48

Po wczorajszej degustacji pewnego piwa (o którym zaraz) pomyślałem, że warto założyć wątek o piwach (bo fanów piwnych tu nie wiele mniej niż chiliheadów ;)), które wyróżniają się, są czymś nowym na polskim rynku i które warto polecić innym ze względu na ich odmienność.. wszystkie tyskie, lechy, warki i żywce to jakaś porażka.. dla mnie są już w ogóle niepijalne, w przeciwieństwie do przedstawionego trunku ;)

Jest to piwko o przyjemnej nazwie Raging Bitch z amerykańskiego browary Flying Dog (8.3% ABV, 355 ml)
napój w stylu belgijskiego IPA, co za tym idzie obficie chmielone, na pewno amerykańskimi chmielami bo od razu po pierwszym łyku czuć eksplozję smaków cytrusowych i innych owoców.. nie do opisania.. czuć też, że browar nie oszczędza na surowcach.. zawsze w przypadku IPA mam wrażenie, że piwo jest ciężkie jak ruski czołg.. dlatego dobrze, że buteleczka jest taka mała, bo więcej byłoby ciężko wypić.. :P
Cena jak na polskie realia kosmiczna.. prawie 14zł za 355ml sprawia, że niewielu się skusi na zakup.. sam trochę się wachałem..
niemniej jednak raz na jakiś czas warto zaszaleć i tyle zapłacić.. a w międzyczasie delektować się browarami Pinty czy AleBrowaru ;)
Pozdrawiam
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Piwne perełki ;)

Postprzez nynek » 9 lis 2012, o 14:54

Jeden z trzech Flying Dog-ów, które na mnie czekają :)
Widzę, że nie oszczędziłeś kubków smakowych i potraktowałeś je M3 i 2x Antidotum :)
Chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o piwie?
Chcesz poczytać recenzje ciekawych i niespotykanych piw? Tak?!
Więc nie zwlekaj!!! Zapraszam na - SMAK PIWA
Avatar użytkownika
nynek

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 71
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 22:27
Papryki:

Re: Piwne perełki ;)

Postprzez gagarin » 9 lis 2012, o 16:00

haha.. jeszcze stały tam viva la vita i angielskie sniadanie.. tą Bitche zostawiłem sobie na inny dzien niz M3 i antidotum :P
w sklepie, w ktorym się czasami zaopatruje mają cały zestaw gdzies tak z 8 piw z flying doga..
czekam na twoja recenzje!
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Re: Piwne perełki ;)

Postprzez nynek » 11 lis 2012, o 12:36

Recenzje dopiero za jakiś czas, bo sporo nowości czeka w kolejce .
Chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o piwie?
Chcesz poczytać recenzje ciekawych i niespotykanych piw? Tak?!
Więc nie zwlekaj!!! Zapraszam na - SMAK PIWA
Avatar użytkownika
nynek

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 71
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 22:27
Papryki:


Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości