Somersby

Co do picia, opisy, ciekawostki, oceny produktów.

Re: Somersby

Postprzez Piotrek_S » 6 sie 2012, o 11:31

maximusik napisał(a):Dobre piwo dla kobiet. Dla facetów w sumie nie, no chyba że w upalne dni. Wtedy może orzeźwić.


Znam facetów co popijają słodkie drinki i koktajle i znam też babeczki co walą czystą hektolitrami - nie ma reguły :) Kwestia smaku :)
Avatar użytkownika
Piotrek_S

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 410
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 18:44
Lokalizacja: Łomianki
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Somersby

Postprzez gagarin » 20 sie 2012, o 14:51

Justysia napisał(a):Leszek shandy jest dobry, lepszy niż warka bo bardziej orzeźwia, ale ten cider też jest dobry choć droższy.


nie wiem czy ktos mial stycznosc z cydrami w innych krajach.. ale to co w polsce serwuja nijak sie ma do "prawdziwych cydrow"..
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Re: Somersby

Postprzez mivanbazmeg » 20 sie 2012, o 22:08

Ja w sumie raz na rok wypiję takie wynalazki, warka dobrze orzeźwia schłodzona nie czuć tak piwa tylko smak lemoniady. Lech ciężkie połączenie. starowar limonka fajny ma smak. bazant tez cieżki smak.

gagarin napisał(a):
Justysia napisał(a):Leszek shandy jest dobry, lepszy niż warka bo bardziej orzeźwia, ale ten cider też jest dobry choć droższy.


nie wiem czy ktos mial stycznosc z cydrami w innych krajach.. ale to co w polsce serwuja nijak sie ma do "prawdziwych cydrow"..


Pamiętam w sklepie cider apple 1,5 l funta kosztował i miał 9 procent parę lat temu .. ale to co w polsce serwuja nijak sie ma do "prawdziwych cydrow".. :D
Avatar użytkownika
mivanbazmeg

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 92
Images: 0
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 14:43
Lokalizacja: kraków, beskid niski zachodni
Pochwały: 1
Papryki: Habaner maya red, gorgorong yellow

Poprzednia strona

Powrót do Napoje i alkohole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości