Świeże papryki, sklep w Warszawie lub internet

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

Świeże papryki, sklep w Warszawie lub internet

Postprzez Talim » 6 lis 2016, o 23:30

Witam
Poszukuje obecenie świeżych papryk Serrano, Birds Eye i Aji (Peppers),około 20 szt każdej odmiany . Zastanawiam się czy są one dostępne gdzieś w Warszawie (np. w Makro, Brosznisze itp) czy lepiej jest szukać w Internecie? Zaznaczę od razu że nie mam problemu z angielskim więc jeśli zagraniczny sklep oferuje wysyłkę do polski to też jestem zainteresowana. Tak jak zaznaczyłam na początku zależy mi tylko na świeżych paprykach (suszone i nasiona już znalazłam).

Pozdrawiam i dziękuje za każdą pomoc
Avatar użytkownika
Talim

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 23:17
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Świeże papryki, sklep w Warszawie lub internet

Postprzez Ananas » 22 lis 2016, o 22:53

Podbijam temat. Szukam papryk typu cyklon lub coś trochę ostrzejszego w Wawie. Ktoś coś wie?
Avatar użytkownika
Ananas

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 75
Images: 18
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 16:29
Papryki: Jalapeno

Re: Świeże papryki, sklep w Warszawie lub internet

Postprzez Talim » 28 lis 2016, o 09:15

Na tą chwile znalazłam już Aji i Birds Eye.Zamówiłam je u jednej z firm na Broniszach,sprowadzane z Holandii. Jak coś to firma nazywa się "URSZULA Zalewska Urszula". Czekam obecnie na Serrano, okazuje się że jakoś brak ich wszedzie w tym akurat momencie,ale właścicielka mojego pobliskiego sklepu spożywczego powiedziała że może mi chyba sprowadzić.
Avatar użytkownika
Talim

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 23:17
Papryki:

Re: Świeże papryki, sklep w Warszawie lub internet

Postprzez DarkSkorpion » 29 lis 2016, o 22:17

Wszytko co jest w hipermarketach (głównie Habanero) jest importowane z Holandii przez jakąś firmę z "Fresh" w nazwie.
Pomagam w uzyskaniu odszkodowań i świadczeń z wypadków.
Avatar użytkownika
DarkSkorpion

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 2
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 19:19
Lokalizacja: Bytom
Pochwały: 4
Papryki: Habanero, Trinidad Moruga Scorpion


Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron