Hanabero w Realu

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

Hanabero w Realu

Postprzez czarny_krk » 23 wrz 2016, o 13:37

Ostatnio w Krakowie w sieci Real przyuważyłem, że sprzedają Habanero Red Savina za około 9 zł/100g. Zakupiłem do testów i piecze jak trzeba <chili> . Jakby ktoś chciał kupić to są w Krokusie na Bora-Komorowskiego.
Avatar użytkownika
czarny_krk

NOWY
 
Posty: 28
Images: 1
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 12:35
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Hanabero w Realu

Postprzez Michcio42 » 14 sie 2017, o 14:44

Odświeżam temat, w Auchanie (dawniej Real) pojawiły się czerwone habanerki. Tacka 150g za 13zł. Testy organoleptyczne potwierdziły autentyczność, maleństwa mają kopa i smaczek <chili> . Długość owoców ok. 4-5cm. Kupiłem dziś w Warszawie w Centrum Ursynów, wg etykiety sprowadzane z Holandii.
Tak swoją drogą, nazwali je "Peperoni czerwone habanero" <study> , wydaje mi się że takiego gatunku nie ma (poprawcie mnie jak coś, jestem świeży w tematyce :D).
13336
Avatar użytkownika
Michcio42

NOWY
 
Posty: 19
Images: 8
Dołączył(a): 25 lip 2017, o 15:52
Papryki:

Re: Hanabero w Realu

Postprzez Leif » 14 sie 2017, o 22:07

Takie same "Peperoni czerwone habanero" kupuję w kauflandzie za 9,99zł. Ostatnio też w aldi trafiłem na zielone i zielono-żółte habki (podpisane dość enigmatycznie (minimalistycznie?) jako "papryka ostra"), które wydają się być ostrzejsze od czerwonych (cenę też mają lepszą - ok 3-3,50zł).

Co do nazwy, to pewnie nie do końca wiedzieli co to jest albo chcieli zachęcić klientów - każdy wie co to jest za papryka "peperoni", ale "habanero" już nie (choć brzmi egzotycznie).
<chili> Growlog 2017 <chili>

Spoiler:
Avatar użytkownika
Leif

ROZGADANY
 
Posty: 242
Images: 58
Dołączył(a): 23 lut 2017, o 15:03
Lokalizacja: Ciemna Strona Słońca
Pochwały: 4
Papryki: :)

Re: Hanabero w Realu

Postprzez jjzs16 » 4 lut 2018, o 11:52

W Auchan Łomianki są czerwone i żółte habanero (nazwane jako papryka peperoni habanero bardzo ostra). W pudełeczkach jest po pięć - sześć papryk co przy cenie niecałych sześciu złotych daje złotówkę za papryczkę. Jedna uwaga, szybko zaczynają gnić więc trzeba dokładnie obejrzeć przed zakupem czy już nic po nich nie widać.
Avatar użytkownika
jjzs16

NOWY
 
Posty: 19
Images: 5
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Papryki:


Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości