www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez sluzopator » 15 cze 2013, o 12:27

Witam mam nastepujący problem ,kupiłem u Państwa bih jolokie w proszku , i jestem zawiedziony co do ostrości , jak dla mnie habanero jest duuuużo ostrzejsze. nie wiem czy trafiłem wadliwy towar czy ze mną jest coś nie tak ? chciałbym zgłosic reklamacje lub cos w tym stylu . pozdrawiam. zdjęcie produktu w załączniku.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
sluzopator

NOWY
 
Posty: 17
Images: 2
Dołączył(a): 1 paź 2012, o 12:48
Lokalizacja: sosnowiec,śląskie
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 15 cze 2013, o 14:17

sluzopator napisał(a):Witam mam nastepujący problem ,kupiłem u Państwa bih jolokie w proszku , i jestem zawiedziony co do ostrości , jak dla mnie habanero jest duuuużo ostrzejsze. nie wiem czy trafiłem wadliwy towar czy ze mną jest coś nie tak ? chciałbym zgłosic reklamacje lub cos w tym stylu . pozdrawiam. zdjęcie produktu w załączniku.


Witam,

Ciężko mi coś powiedzieć czemu ostrość nie jest wystarczająca, wielu naszych klientów sobie chwali tą przyprawę. Jeżeli dla Pana jest za słaba, lub coś było z nią nie tak, mogę zaproponować dodatkowy dowolny produkt ze sklepu w podobnej cenie - inna przyprawę, ta sama, sos czy cokolwiek.

Skontaktuje się z Panem mailowo wieczorem.

Pozdrawiam :-)
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Justysia » 15 cze 2013, o 14:42

Snow White Chili ? właściwie to co to za odmiana? jakoś nie mogę znaleźć w googlu.
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 15 cze 2013, o 15:52

Justysia napisał(a):Snow White Chili ? właściwie to co to za odmiana? jakoś nie mogę znaleźć w googlu.


Po krótkim sprawdzeniu bardzo możliwe, że jest to Białe Habanero, sprawdzę dokładnie i poprawie nazwę.

Pozdrawiam :-)
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Justysia » 15 cze 2013, o 15:54

Koniecznie. I nie jest to habanero white. Trzeba wiedzieć co się sprzedaje jeśli ogłasza się na forum gdzie ludzie mają pojęcie o chili- taka dobra ot rada 8-)
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 15 cze 2013, o 20:06

Justysia napisał(a):Koniecznie. I nie jest to habanero white. Trzeba wiedzieć co się sprzedaje jeśli ogłasza się na forum gdzie ludzie mają pojęcie o chili- taka dobra ot rada 8-)


Tak jest opisane też u naszego dostawcy :-D Zapytamy co to jest i czy przypadkiem nie pomyliło im się z White Habanero - bo ze zdjęcia jest bardzo podobne do niego w sumie.

To nie pierwszy i na pewno nie ostatni błąd znaleziony przez ostrych zapaleńców, grunt, żeby dążyć do lepszego ;-)
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 18 cze 2013, o 10:39

Przyjechała do nas nowa dostawa Blair's :-)

W tym nowe chipsy Chili Cheesburger:
http://www.nareo.pl/product-pol-265-Chi ... -142g.html

Ale co najlepsze - obniżyliśmy ceny większości sosów Blair's! Również chipsy doczekały się drobnego złotówkowego obniżenia.

Mam nadzieję, że chipsy będą smakować, a ceny jeszcze bardziej zachęcą ;-)

Pozdrawiam!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez V3rtyX » 18 cze 2013, o 10:46

Snow white to poprostu najbardziej biala odmiana white habanero. Zwykle WH robi sie zolte jak dojrzewa a to pozostaje przynajmiej czesciowo biale.

-- 18 Jun 2013, o 11:48 --

Obrazek
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Justysia » 18 cze 2013, o 19:06

wh są chyba bardziej habanerowate, nie takie podłużne. Może bardziej jakaś pododmiana white hab
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez sluzopator » 24 cze 2013, o 07:25

nareo.pl napisał(a):
sluzopator napisał(a):Witam mam nastepujący problem ,kupiłem u Państwa bih jolokie w proszku , i jestem zawiedziony co do ostrości , jak dla mnie habanero jest duuuużo ostrzejsze. nie wiem czy trafiłem wadliwy towar czy ze mną jest coś nie tak ? chciałbym zgłosic reklamacje lub cos w tym stylu . pozdrawiam. zdjęcie produktu w załączniku.


Witam,

Ciężko mi coś powiedzieć czemu ostrość nie jest wystarczająca, wielu naszych klientów sobie chwali tą przyprawę. Jeżeli dla Pana jest za słaba, lub coś było z nią nie tak, mogę zaproponować dodatkowy dowolny produkt ze sklepu w podobnej cenie - inna przyprawę, ta sama, sos czy cokolwiek.

Skontaktuje się z Panem mailowo wieczorem.

Pozdrawiam :-)



Dziękuje za wszystko i pozdrawiam <chili>
Avatar użytkownika
sluzopator

NOWY
 
Posty: 17
Images: 2
Dołączył(a): 1 paź 2012, o 12:48
Lokalizacja: sosnowiec,śląskie
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości