www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 25 sty 2012, o 22:35

Witamy wszystkich obecnych tu fanatyków ostrych papryczek, sosów i innych przeróżnych produktów!

Chcielibyśmy Wam przedstawić świeżo otwarty sklep,
który możecie znaleźć pod adresem http://www.nareo.pl, serdecznie zapraszamy!

Sklep powstał z miłości do ostrości, oraz ciągłego niedostatku możliwości kupna u nas w kraju takich produktów. Chcielibyśmy, aby spełnił Wasze oczekiwania, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje nowych ostrości, możecie śmiało do nas pisać i proponować produkty, prosić o znalezienie i sprowadzenie ulubionego sosu, czy przyprawy. Sami również postaramy się odnajdywać coraz to więcej interesujących i niespotykanych rzeczy.

Na tą chwilę produktów szukamy głownie na unijnych rynkach, jednak stopniowo będzie przybywać znakomitych produktów takich firm jak Blair's (chipsy już mamy ;-) czy Dave's.

Dopiero zaczynamy naszą ostrą działalność, prosimy więc o odrobinę wyrozumiałości, wszystkie niedociągnięcia w sklepie, opisach, czy innych miejscach będą stopniowo udoskonalane. Jeżeli macie jakieś uwagi na tym polu, prosimy o kontakt, to sklep dla Was i dla Was będziemy go tworzyć!
Na tą chwilę możemy obiecać, że cały asortyment mamy dostępny i gotowy do Was do wysyłki, która to odbywa się praktycznie natychmiastowo.

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty!
Na wszelkie pytania będziemy również odpowiadać tu na forum.

Zapraszamy również na naszego Facebooka, gdzie będzie można spotkać wiele promocji:
https://www.facebook.com/nareopl
Oraz do śledzenia konta na Twitterze:
https://twitter.com/#!/nareoPL


Pozdrawiamy, obsługa sklepu http://www.nareo.pl - Chilli i Habanero
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Navari » 18 lis 2012, o 12:26

Kod rabatowy do nareo.pl : N4R30P1 (Kod wielokrotnego użytku, jest napisane -25% ale z 42 zł odjęło tylko 4, ale zawsze coś)

Ważność kodu : 2012-12-24
Navari

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 11:46
Highscores: 5
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 19 lis 2012, o 20:06

Navari napisał(a):Kod rabatowy do nareo.pl : N4R30P1 (Kod wielokrotnego użytku, jest napisane -25% ale z 42 zł odjęło tylko 4, ale zawsze coś)

Ważność kodu : 2012-12-24


Bardzo dużo zależy od produktu, który jest zamawiany, sklep automatycznie odcina rabat przy osiągnięciu ceny minimalnej, poniżej której musiał bym dokładać do interesu. Mimo wszystko mam nadzieję, że rabat każdego ucieszy.

Rabat powstał jako kupon do aplikacji Passbook na iOS, można go pobrać tu:

https://pass.is/WI9zGh

Zapraszam wszystkich do zakupów i jak ktoś u nas już był, ponownego przejrzenia oferty, dodałem dużo produktów, są w sklepie Chipsy Blair's w świetnych cenach, habanero konserwowane, trochę nasionek i inne ostrości.

W razie pytań - piszcie!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez aldorn » 19 lis 2012, o 21:11

Tka przy okazji, jak się już tu coś dzieje, ten produkt: http://www.nareo.pl/product-pol-163-CaJ ... eczce.html to jakaś przyprawa z dodatkiem Jolki czy sama jolka?
Przy Sawince pisze ze tom są tylko papryki.
Wydaje mi się, że w moim przypadku chyba nadchodzi kres bawienia się w papryki, paczka takiego pieprzu da radę do każdej potrawy i to za takie śmieszne pieniądze :)
Avatar użytkownika
aldorn

ROZGADANY
 
Posty: 282
Images: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, o 13:39
Lokalizacja: Nysa
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 20 lis 2012, o 02:05

aldorn napisał(a):Tka przy okazji, jak się już tu coś dzieje, ten produkt: http://www.nareo.pl/product-pol-163-CaJ ... eczce.html to jakaś przyprawa z dodatkiem Jolki czy sama jolka?
Przy Sawince pisze ze tom są tylko papryki.
Wydaje mi się, że w moim przypadku chyba nadchodzi kres bawienia się w papryki, paczka takiego pieprzu da radę do każdej potrawy i to za takie śmieszne pieniądze :)


Z jakiegoś powodu nie został przepisany skład - na stronie uzupełnię przy okazji,a na teraz to przepisując z opakowania: Black Pepper, Garlic, Chile Caribe, Habanero Chiles, Bhut Jolokia Chiles, Cayenne Chiles, Vegetable Powder - z wyglądu blady proszek z wyraźną fakturą i czarnymi dodatkami, taka hardcorowa Vegeta ;-)

Co do przyprawiania owszem, ja sam mam kilka krzaków habanero które teraz dojrzewają przy kaloryferze i to zjadam zimą, lepsze niż jakieś proszki z opakowania i w 100% starczają, ale np sosów nie zastąpię niczym, czy to do ryżu, makaron, kanapka, jajecznica, cokolwiek, dajesz inny sos zaraz inne danie powstaje z racji innego smaku, bardzo urozmaica codzienne posiłki.

Pozdrawiam!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Robcyk » 20 lis 2012, o 11:47

To jaki sos średniostry byś polecił. Chodzi mi o sos o mocy Blairs After Death. I podobnym smaku.
Avatar użytkownika
Robcyk

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 478
Dołączył(a): 9 paź 2011, o 18:56
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pochwały: 3
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 20 lis 2012, o 21:39

Robcyk napisał(a):To jaki sos średniostry byś polecił. Chodzi mi o sos o mocy Blairs After Death. I podobnym smaku.


Skoro lubisz akurat ten, czy nie lepiej zainwestować w niego? Mamy go w swojej ofercie akurat ;-)

A jak chcesz coś nowego, to polecił bym tego (dostawa w drodze):
http://www.nareo.pl/product-pol-84-Pain ... Sauce.html

Ładny kolor, konsystencja, czosnkowo-limonkowy posmak no i ostrość też niczego sobie, dał bym mu spokojnie 7 na skali.

Pozdrawiam!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Gorąca promocja na www.nareo.pl!

Postprzez nareo.pl » 3 lut 2013, o 14:32

Witam wszystkich ;-)

Święta dawno już minęły, sosy, które daliście sobie, rodzinie i przyjaciołom w prezencie zostały już na pewno zjedzone, pozostały po nich tylko gorące wspomnienia i puste kartony po wysokoprocentowym mleku... najwyższy czas uzupełnić zapasy!
Zbliża się 14 luty, nie możemy przepuścić takiej okazji, żeby jeszcze bardziej Was rozpalić w tym dniu!
Dlatego też, już od dziś, już od teraz, możecie korzystać z zupełnie nowego kodu rabatowego na wszystkie nasze produkty!

Kod umożliwia zdjęcie z ceny pokaźnych 6% a brzmi on: ostryluty

Tak więc, wrzucajcie ostrości do koszyka, wpisujcie kod, i rzućcie wyzwanie swoim kubkom smakowym!

Dodatkowo przypominam, że cały czas w naszym sklepie, bez względy na porę roku, cena wysyłki maleje wraz ze wzrostem zamówienia!
Szczegóły w dziale płatność i wysyłka na stronie http://www.nareo.pl

Drobny regulamin:
- 6% jest maksymalną kwotą zniżki, nie gwarantowaną - zależną od produktu
- aktywacja kodu jest możliwa od kwoty 70 pln
- kod jest ważny od dziś do dnia 14 lutego 2013
- kod jest wielokrotnego użycia


Pozdrawiam!
nareo - Chili i Habanero
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez yachoo » 5 lut 2013, o 16:06

uuuuu a do mnie właśnie dziś doszła od Was przesyłka z sosikami zapłaciłem 75 zł za dwa sosy, ale nie wiedziałem nic o promocji i rabatach bo na stronie nic o niej nie pisało :(
Avatar użytkownika
yachoo

NOWY
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 sie 2011, o 16:17
Lokalizacja: Toruń
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 5 lut 2013, o 16:32

yachoo napisał(a):uuuuu a do mnie właśnie dziś doszła od Was przesyłka z sosikami zapłaciłem 75 zł za dwa sosy, ale nie wiedziałem nic o promocji i rabatach bo na stronie nic o niej nie pisało :(


Podeślij nam na maila lub PW Twój adres mail/nr zamówienia to następnym razem dorzucimy coś gratis ;-)


Zawsze warto przed zakupem sprawdzi informacje o aktualnych promocjach tu, na naszym Twitterze lub FB. Na głównej stronie celowo nie ma informacji - tak byśmy mogli zniżyć po prostu wszystkie ceny i na to samo by wyszło ;-)

Jedynie promocja wysyłki jest zawsze aktualna i niedługo pojawi się banner informujący o niej na stronie głównej.

Pozdrawiam i zapraszam ponownie!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Następna strona

Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości