www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 13 lut 2013, o 13:59

Czitos napisał(a):My się nie kłócimy tylko właśnie wam podpowiadamy ;) . Możecie wziąć pod uwagę nasze osobiste preferencje lub uznać je za nieistotne. Z tą Pocztą-Polską to zasłyszane w telewizorni w reportażu dotyczącym zmiany logo PP. Swoją drogą (od wczoraj chyba), inPost gwarantuje przesyłkę w ciągu 1 dnia lub zwrot 50% kosztów przesyłki. Paczkomaty fajny pomysł (o ile ma się blisko). Myślę, że największym problemem sklepów internetowych w niedrogimi rzeczami (rzędu kilka-kilkanaście złotych) jest właśnie w koszcie przesyłki.


Nazwijmy to ostrą wymianą zdań wtedy ;-)

Jasne, że bierzemy pod uwagę co piszecie, w końcu sklep dla Was ;-) Akurat nasz grafik ma chwilę wolnego i realizuje swoje projekty, ale niedługo pojawi się tabelka z wysyłkami i mniej-więcej skalą Scoville'a - zobaczymy co z niej wyjdzie.

Tak, dokładnie, ceny wysyłki są problemem, niestety nic nie możemy z tym zrobić - do tego musimy pobierać VAT od kosztów przesyłki, którego nie da się odliczyć, ponieważ poczta go nie płaci... InPost o którym wspomniałeś to przesyłka kurierska, droższa od naszego K-EXa, więc nawet nie ma co walczyć.

Przy okazji - zapraszam na stronę do nowości, pojawiły się chipsy Jolokia Pepper, do tego kilka nowych sosów! Mam nadzieję, że będzie smakować ;-)

http://www.nareo.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html

Pozdrawiam!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez franekzgr » 13 lut 2013, o 15:29

Co do większych paczek i przesyłki kurierem, na sendit.pl macie wysyłkę kurierem DPD do 30kg za 13 pln z groszami netto (po odliczeniu sobie VAT).
Avatar użytkownika
franekzgr

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 13:13
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 13 lut 2013, o 18:21

franekzgr napisał(a):Co do większych paczek i przesyłki kurierem, na sendit.pl macie wysyłkę kurierem DPD do 30kg za 13 pln z groszami netto (po odliczeniu sobie VAT).


Mamy K-EX do 30kg za 14 brutto ;-)
A za DPD bardzo dziękuję, notorycznie nie odbieranie paczek, ciągłe przekładanie na następny dzień, wielokrotne skargi na kuriera i nic. Współpraca została zakończona jakiś czas temu.
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 24 lut 2013, o 18:49

Pojawiła się w dziale płatność i wysyłka tabelka z dokładnymi cenami, jeszcze będę robić lepszy opis - mam nadzieję, że teraz jest lepiej już ;-)

Dodatkowo mam do Was pytanie odnoście skali Scoville'a - co wolicie?
1/gdzieś na stornie tabelę porównawczą naszej skali ostrości do skali Scoville'a
2/dodanie do każdego produktu dodatkowe pole z mniej-więcej zakresem?

W tym drugim wypadku wartość była by uzupełniona tylko przy tych produktach, gdzie były by jakieś informacje na ten temat.

Przy okazji zapraszam do nowości, mamy ostre ogórki oraz Mad Doga w niższej cenie - bez breloczka.

http://www.nareo.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html

Pozdrawiam!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez heartless » 24 lut 2013, o 20:25

Ja bym wolał tę drugą opcję, choć dwie by nie zaszkodziły :)
Te ogórki to chyba z orange hab a nie chocolate.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Avatar użytkownika
heartless

ROZGADANY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 15:41
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 27 lut 2013, o 11:25

heartless napisał(a):Ja bym wolał tę drugą opcję, choć dwie by nie zaszkodziły :)
Te ogórki to chyba z orange hab a nie chocolate.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.


Właśnie też wolę drugą, bo pierwsza to tak i tak by była na styk i w sumie średnio by coś wynikało - a tak będziemy mieli info o danym produkcie to zaraz dodamy skalę SHU i wszystko będzie jasne.

Ogórki są z habanero chocolate - tak podaje producent, są "na żywo" wyraźnie ciemne jak na nie patrzę, więc chyba nie oszukali ;-)

Pozdrawiam!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez wlodizw » 27 lut 2013, o 11:34

A ja mam pytanie co do oferowanych nasion.
Czy są to nasiona z własnej hodowli, czy z banku?
Jaka jest ich kiełkowalność?
Ile sztuk jest tych nasion i czemu tak drogo?
Jak to wygląda prawnie, bo z tego co wiem na deal nasionami warzyw i owoców trza państwu "haracz" uiszczać.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 27 lut 2013, o 14:11

wlodizw napisał(a):A ja mam pytanie co do oferowanych nasion.
Czy są to nasiona z własnej hodowli, czy z banku?
Jaka jest ich kiełkowalność?
Ile sztuk jest tych nasion i czemu tak drogo?
Jak to wygląda prawnie, bo z tego co wiem na deal nasionami warzyw i owoców trza państwu "haracz" uiszczać.


Nasiona bierzemy od naszego dostawcy gotowe do wysyłki i tak też je wysyłamy - postaram się uzyskać te informacje o które pytasz i dam znać.
Co wiem na teraz, w każdym jest 10 sztuk, a cena końcowa jest podyktowana ceną dostawcy.
W kwestii prawnej widzę tylko konieczność wpisu do jakiegoś tam kolejnego dziwacznego rejestru (ilość kolejnych dziwactw w tym kraju nadal mnie zaskakuje) - sprawę oczywiście zbadam, przy konieczności jakichś opłat zamkniemy ten dział, bo to tylko skromny dodatek, żeby ktoś mógł sobie w domu zasadzić kilka krzaków i tyle - zysk z nasion żaden, a dopłacać do tego mija się z celem ;-)

Pozdrawiam!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Kwax » 27 lut 2013, o 14:54

nareo.pl napisał(a):W kwestii prawnej widzę tylko konieczność wpisu do jakiegoś tam kolejnego dziwacznego rejestru (ilość kolejnych dziwactw w tym kraju nadal mnie zaskakuje) - sprawę oczywiście zbadam, przy konieczności jakichś opłat zamkniemy ten dział, bo to tylko skromny dodatek, żeby ktoś mógł sobie w domu zasadzić kilka krzaków i tyle - zysk z nasion żaden, a dopłacać do tego mija się z celem ;-)

Pozdrawiam!

Czyli teoretycznie istnieje możliwość że robicie to nie do końca legalnie? Ja się nie czepiam ani nic z tych rzeczy, ale zawsze mega mnie dziwi jak ludzie prowadzą biznes nie do końca mając o tym pojęcie.
Kwestia "tylko" wpisu jest przy obrocie produktami spożywczymi, które są fabrycznie zapakowane przez producenta a tych ich nie otwierasz przed sprzedażą w żaden sposób [teoretycznie logiczne, ale nie dla wszystkich :)], natomiast przy sprzedaży nasion jest większe zamieszanie. Jakie dokładnie to nie wiem bo się nie interesowałem. Ale np. rolnik, który kupi nasiona zboża, posieje je, zbierze plon i nasiona dla siebie na następny rok jest "piratem nasiennym", także radzę się dokładnie wszystkiego dowiedzieć lepiej ;)
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 27 lut 2013, o 15:05

Kwax napisał(a):
nareo.pl napisał(a):W kwestii prawnej widzę tylko konieczność wpisu do jakiegoś tam kolejnego dziwacznego rejestru (ilość kolejnych dziwactw w tym kraju nadal mnie zaskakuje) - sprawę oczywiście zbadam, przy konieczności jakichś opłat zamkniemy ten dział, bo to tylko skromny dodatek, żeby ktoś mógł sobie w domu zasadzić kilka krzaków i tyle - zysk z nasion żaden, a dopłacać do tego mija się z celem ;-)

Pozdrawiam!

Czyli teoretycznie istnieje możliwość że robicie to nie do końca legalnie? Ja się nie czepiam ani nic z tych rzeczy, ale zawsze mega mnie dziwi jak ludzie prowadzą biznes nie do końca mając o tym pojęcie.
Kwestia "tylko" wpisu jest przy obrocie produktami spożywczymi, które są fabrycznie zapakowane przez producenta a tych ich nie otwierasz przed sprzedażą w żaden sposób [teoretycznie logiczne, ale nie dla wszystkich :)], natomiast przy sprzedaży nasion jest większe zamieszanie. Jakie dokładnie to nie wiem bo się nie interesowałem. Ale np. rolnik, który kupi nasiona zboża, posieje je, zbierze plon i nasiona dla siebie na następny rok jest "piratem nasiennym", także radzę się dokładnie wszystkiego dowiedzieć lepiej ;)


Co do reszty asortymentu to wiem co i jak, po prostu w życiu bym nie pomyślał, że do sprzedania kilku nasion potrzeba jakieś zgody - żeby to jeszcze tonami obracać czy coś, no ale to kilka sztuk. No nic sprawdzi się, człowiek się uczy całe życie ;-)

Póki co towar został zdjęty ze strony, poleży, nie ucieknie.
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości