www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez xlukaszox » 11 lut 2013, o 16:18

A ja zawsze wole dawać szanse żeby się rozwijało niż niszczyć żeby coś zostało i było tylko jedno ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Psyhe » 11 lut 2013, o 16:22

Koszty wysyłki powinny być jasno i czytelnie gdzieś przedstawione na stronie większość ludzie chciałoby mieć taką informację podaną przed zakupami
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez xlukaszox » 11 lut 2013, o 16:53

Wystarczy poszukać ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Psyhe » 11 lut 2013, o 17:08

No ja tam szczerze mówiąc nie zaglądałem dawno jak jest to w porządku <thumright>
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez heartless » 11 lut 2013, o 18:24

Nie trzeba wchodzić do płatności, przy produktach jest koszt wysyłki (podkreślone).
Zamówiłem sosik wczoraj, dziś zadzwoniłem żeby zapytać kiedy dojdzie a pan w słuchawce profesjonalnie zmienił status przesyłki na polecony priorytet (bezpłatnie) i sos będzie u mnie jutro :D
Ceny (nie wiem czy wszystkie) niższe niż na OK. Przesyłka wiele tańsza.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
heartless

ROZGADANY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 15:41
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez karlos » 11 lut 2013, o 19:03

No ja tu widzę jakąś niekonsekwencje w opisie. Przesyłka 4zł list polecony eco, 5zł list polecony prio jest zarezerwowany tylko dla przypraw. Dlaczego widnieje przy sosach w butelce, papryce w zalewie? Nie wnikam... ale wygląda to na nadużycie.
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez heartless » 11 lut 2013, o 21:14

Fakt ,teraz pacze że zapłaciłem 8 zeta, nie 4.

-- 11 lut 2013, o 21:32 --

Pomijając szczegóły techniczne, zamówiłem tego "dragonfire'a". To mój pierwszy taki ostry sos. Po degustacji napiszę co i jak.
Avatar użytkownika
heartless

ROZGADANY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 15:41
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Czitos » 11 lut 2013, o 22:00

Wydaje mi sie, ze ostatnio Poczta Polska zmienila przepisy dotyczace przesylek listowych i od niedawna nie mozna w koperte zaladowac "co sie zmiesci" tylko do jakiejs-tam grubosci. Nie mniej jednak, zgadzam sie, ze informacja dotyczaca kosztow przesylki jest istotna. Jak chce kupic cos malego i taniego to wazne, zeby mozna bylo zaplacic za przesylke 5zl, a nie 20zl. Robie jak karlos - nie ma informacji, nie chce mi sie zakladac konta i szukam dalej.
Avatar użytkownika
Czitos

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 176
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez nareo.pl » 12 lut 2013, o 09:53

Panowie (Panie też są?) proszę nie kłóćcie się między sobą.

Nie jesteśmy jakąś sztywną korporacją tylko młodym sklepem - wszystkich uwag chętnie wysłuchamy i poprawimy to, co się da.

Po pierwsze, skoro piszecie, że przydały by się ceny wysyłki - to będą, umieścimy w płatność i wysyłka dokładne informacje jakie są ceny i wyjaśnienie, jak działa wyliczanie ceny. Od razu może dodamy malejącą cenę wysyłki dla poczty polskiej.

Po drugie - odnośnie ceny 4 zł dla papryki konserwowej przykładowo - niestety nie ma możliwości w oprogramowaniu sklepu przypisać konkretną cenę wysyłki do produktu, sklep automatycznie podaje najniższą możliwą w ogóle. W ramach listów jesteśmy w stanie wysłać przyprawy, sosy 150ml typu blairs lub płaskie typu pain is good - w ilości 2-3 maksymalnie. To też rozpiszemy, dopisek tylko przyprawy powstał z konieczności - niestety klienci zamawiali kilka dużych paczek chipsów i wybierali wysyłkę listem ;-)


heartless napisał(a):Fakt ,teraz pacze że zapłaciłem 8 zeta, nie 4.

-- 11 lut 2013, o 21:32 --

Pomijając szczegóły techniczne, zamówiłem tego "dragonfire'a". To mój pierwszy taki ostry sos. Po degustacji napiszę co i jak.


Paczka poszła priorytetem, czyli za 5 pln, nie za 4.
Do Pana konta dodałem notatkę i przy następnym zamówieniu dorzucimy jakieś gratisy ;-)


Czitos napisał(a):Wydaje mi sie, ze ostatnio Poczta Polska zmienila przepisy dotyczace przesylek listowych i od niedawna nie mozna w koperte zaladowac "co sie zmiesci" tylko do jakiejs-tam grubosci. Nie mniej jednak, zgadzam sie, ze informacja dotyczaca kosztow przesylki jest istotna. Jak chce kupic cos malego i taniego to wazne, zeby mozna bylo zaplacic za przesylke 5zl, a nie 20zl. Robie jak karlos - nie ma informacji, nie chce mi sie zakladac konta i szukam dalej.


Nasze listy póki co nie miały żadnego problemu z przejściem, ale dowiem się dokładnie czy coś jest na rzeczy.

Pozdrawiam!
nareo - Chilli i Habanero
Avatar użytkownika
nareo.pl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Papryki:

Re: www.nareo.pl - Chilli, Habanero i inne ostrości!

Postprzez Czitos » 13 lut 2013, o 00:41

My się nie kłócimy tylko właśnie wam podpowiadamy ;) . Możecie wziąć pod uwagę nasze osobiste preferencje lub uznać je za nieistotne. Z tą Pocztą-Polską to zasłyszane w telewizorni w reportażu dotyczącym zmiany logo PP. Swoją drogą (od wczoraj chyba), inPost gwarantuje przesyłkę w ciągu 1 dnia lub zwrot 50% kosztów przesyłki. Paczkomaty fajny pomysł (o ile ma się blisko). Myślę, że największym problemem sklepów internetowych w niedrogimi rzeczami (rzędu kilka-kilkanaście złotych) jest właśnie w koszcie przesyłki.
Avatar użytkownika
Czitos

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 176
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości