Skipperski - sprzedawca z portalu all...

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

Skipperski - sprzedawca z portalu all...

Postprzez Igichatsu » 27 mar 2018, o 10:08

Cześć wszystkim,
Pytanko takie, ponoć Skipperski pojawiał się u nas na forum. Ktoś wie co się z nim dzieje? Kupiłem nasiona w tym roku, po dokonaniu płatności ani jakiegokolwiek kontaktu, ani nasion.
Ktoś zna sytuację?

Pozdrawiam
Paweł
Avatar użytkownika
Igichatsu

NOWY
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 mar 2018, o 17:07
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Skipperski - sprzedawca z portalu all...

Postprzez solymr » 27 mar 2018, o 10:28

Jeśli poczyta się opinie na forum na temat Skipperski, to niestety nie są one pozytywne. Także współczuję.
Avatar użytkownika
solymr

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 602
Images: 222
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 11:38
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 20
Papryki: 7 pot Katie White F2,7 Pot Primo,Dorset Naga,Scotch Brain,Orange Bleeder

Re: Skipperski - sprzedawca z portalu all...

Postprzez Igichatsu » 27 mar 2018, o 13:22

Przez bodajże 4 lata było wszystko ok. Teraz coś jest nie tak... Wiesz nie chodzi o te 30 czy 50 zł. Gorzej jak się chłopu coś stało.
Avatar użytkownika
Igichatsu

NOWY
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 mar 2018, o 17:07
Papryki:

Re: Skipperski - sprzedawca z portalu all...

Postprzez GrK » 27 mar 2018, o 14:58

W lutym złożyłem dwa zamówienia (14 i 16 luty). Zamówienie złożone 14stego dostałem po dwóch i pół tygodnia. Drugiego zamówienia nie otrzymałem. Na dwa maile nie dostałem żadnej odpowiedzi. Po miesiącu od tego zamówienia udało mi się ze Skipperskim skontaktować telefonicznie. Ustalił, że moja paczka nie została nadana. Mówił, że zainteresowanie nasionami go przerosło i się nie wyrabia z czasem. Paczkę miał wysłać. Dziś mijają dwa tygodnie od ostatniej rozmowy. Przesyłki nie dostałem do dziś. Po komentarzach na All... widzę, że osób takich jak my jest więcej i w związku z negatywnymi komentarzami jego konto zostało zablokowane.
Avatar użytkownika
GrK

NOWY
 
Posty: 20
Images: 15
Dołączył(a): 18 mar 2018, o 12:01
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Skipperski - sprzedawca z portalu all...

Postprzez Butcher » 28 mar 2018, o 08:17

Kupujcie nasiona od sprawdzonych forumowiczów, ofert sprzedaży/wymiany jest w dziale sprzedam masa.
Od siebie polecam Tomaszka - rewelacyjne podejście i nikt się jeszcze na nim nie zawiódł.
Wiem, że przeważnie dopiero po zakupie nasion ludzie trafiają na forum, ale warto uczyć się na błędach i w przyszłości zaopatrywać się w stuff u dobrych źródeł :)
Avatar użytkownika
Butcher

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 180
Images: 0
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 17:01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Pochwały: 10
Papryki: a jakże

Re: Skipperski - sprzedawca z portalu all...

Postprzez GrK » 4 kwi 2018, o 23:50

Dziś (wtorek) doszła do mnie zaległa przesyłka. Wysłana została wczoraj.
Avatar użytkownika
GrK

NOWY
 
Posty: 20
Images: 15
Dołączył(a): 18 mar 2018, o 12:01
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Skipperski - sprzedawca z portalu all...

Postprzez Pawfie68 » 6 kwi 2018, o 18:10

U mnie to samo, dzisiaj dotarła przesyłka nadana 4.04.
Avatar użytkownika
Pawfie68

ŚWIEŻAK
 
Posty: 5
Images: 18
Dołączył(a): 25 lut 2018, o 16:43
Papryki: Bhut Jolokia, Explosive Ember, Malagueta, Pasilla Bajio, Pomidorowa, Royal Black


Powrót do Sklepy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron