Hanabero w Realu

Adresy, opinie o sklepie, czy warto kupować.

Hanabero w Realu

Postprzez czarny_krk » 23 wrz 2016, o 13:37

Ostatnio w Krakowie w sieci Real przyuważyłem, że sprzedają Habanero Red Savina za około 9 zł/100g. Zakupiłem do testów i piecze jak trzeba <chili> . Jakby ktoś chciał kupić to są w Krokusie na Bora-Komorowskiego.
czarny_krk

NOWY

Images: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Hanabero w Realu

Postprzez Michcio42 » 14 sie 2017, o 14:44

Odświeżam temat, w Auchanie (dawniej Real) pojawiły się czerwone habanerki. Tacka 150g za 13zł. Testy organoleptyczne potwierdziły autentyczność, maleństwa mają kopa i smaczek <chili> . Długość owoców ok. 4-5cm. Kupiłem dziś w Warszawie w Centrum Ursynów, wg etykiety sprowadzane z Holandii.
Tak swoją drogą, nazwali je "Peperoni czerwone habanero" <study> , wydaje mi się że takiego gatunku nie ma (poprawcie mnie jak coś, jestem świeży w tematyce :D).
13336
Michcio42

NOWY

Images: 8
Papryki:

Re: Hanabero w Realu

Postprzez Leif » 14 sie 2017, o 22:07

Takie same "Peperoni czerwone habanero" kupuję w kauflandzie za 9,99zł. Ostatnio też w aldi trafiłem na zielone i zielono-żółte habki (podpisane dość enigmatycznie (minimalistycznie?) jako "papryka ostra"), które wydają się być ostrzejsze od czerwonych (cenę też mają lepszą - ok 3-3,50zł).

Co do nazwy, to pewnie nie do końca wiedzieli co to jest albo chcieli zachęcić klientów - każdy wie co to jest za papryka "peperoni", ale "habanero" już nie (choć brzmi egzotycznie).
<chili> Growlog 2017 <chili>

Spoiler:
Leif

ROZGADANY

Images: 58
Pochwały: 4
Papryki: łagodne jak białe peruwiańskie habanero

Powrót do Sklepy