Vitasia Lody o smaku wasabi z Lidla - Recenzja

Vitasia Lody o smaku wasabi z Lidla - Recenzja

Postprzez thejerkoos » 11 sie 2017, o 16:01

Witam ostrożerców!
Niedawno w Lidlu był tydzień azjatycki, w związku z tym było kilka ciekawych rzeczy. Między innymi, były lody w kilku egzotycznych smakach, po 6,49zł za opakowanie półlitrowe (zrobione z tektury, nawet zakrywka czyżby nawiązanie do japońskiej sztuki składania papieru? :D ). W moim lokalnym Lidlu niestety znalazłem tylko dwa smaki: czarny sezam i wasabi (może dlatego że odwiedziłem go kiedy tydzień azjatycki się zakończył :?: )
Zakupiłem lody o smaku wasabi, chcąc po prostu spróbować coś nowego, dziwnego.
W smaku są dziwne, choć ciekawe. Smakują jeszcze bardziej chrzanowo niż zwykłe wasabi ze sklepu (i zapewne bardziej niż prawdziwe) a jednocześnie mają słodki śmietankowy smak. Ostre nie są, tak jakby się mogło wydawać, nie wiem czy śmietanka neutralizuje olejki eteryczne z chrzanu (który ostrość nie czerpie przecież z kapsy jak chili ) jednakże kiedy się je jadło, coś lekko smyrało w nosku. Zbyt dużej ilości nie da się zjeść, po prostu trawiasty posmak zbyt daje się we znaki. Dwie gałki to maksimum.

Podsumowanie:

Zalety (+)
-Ciekawy smak
-Dość niska cena jak na tak egzotyczny produkt.

Wady (-)
-Papierowe pudełko
-Trawiasty posmak

Osobista ocena:6/10
Avatar użytkownika
thejerkoos

NOWY
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 mar 2017, o 20:47
Papryki: jalapy, bulgarian carrot

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Inne produkty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron