Marynowane PiriPiri

Marynowane PiriPiri

Postprzez Polishteam » 16 lip 2011, o 16:10

Zakupiłem sobie w takich maluśkich słoiczkach Piripiri marynowane, firmy Conte di roma. Opakowanie 100G, a po odcieku 45!!!. Ale cena też jest do przeżycia, bo kosztuje około 3zł. Zakup oczywiście w makro. Nie jest jakoś wybitnie ostra, skórka dosyć twardawa. Troszkę ten ocet mi w niej nie podchodzi (mimo iż lubię ocet), ma dosyć intensywny zapach.
Ogólnie do kanapek może być, ale żadna rewelacja. Minus to to, że trzeba kupić 4 szt. bo tak jest pakowany, ale się nie zmarnuje. ;)

DSC05214.JPG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Marynowane PiriPiri

Postprzez Shadow34 » 16 lip 2011, o 21:47

Miałem to już kiedyś, mi smakowały, ale mimo wszystke lepsze są te firmy Figaro. Ceny tego typu wynalazków są niskie więc uważam że warto.
Avatar użytkownika
Shadow34

NOWY
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 11:26
Papryki:

Re: Marynowane PiriPiri

Postprzez Psyhe » 19 lip 2011, o 09:32

Co do tych z Figaro to rewelacji nie robią ale kosztują chyba 3,50 ;)
W moim odczuciu mają taki goryczkowy posmak niby coś tam są ostre ,czasem kupię ze względu na cenę
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Marynowane PiriPiri

Postprzez Belfegor » 27 sie 2011, o 23:25

Jadłem te piri piri w jedną noc z Kabanosem zeszło ich ze trzy słoiki ^^ się wznosiło toasty ja trzeźwy on na fazie :)
Belfegor
 

Re: Marynowane PiriPiri

Postprzez aldorn » 28 sie 2011, o 10:49

Ja kupuję też w makro, ale litrowe, po odcieki 450 g za 23 pln z firmy Bangor czy jakoś tak, wychodzi jeszcze korzystniej, a nie zmarnują się, bo je się trochę tego jak się już przyzwyczaiło.
Avatar użytkownika
aldorn

ROZGADANY
 
Posty: 282
Images: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, o 13:39
Lokalizacja: Nysa
Papryki:


Powrót do Inne produkty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości