Nowe ostre Lay'sy

Nowe ostre Lay'sy

Postprzez Kwax » 8 cze 2011, o 18:34

Ktoś już próbował? Od kilku dni się pojawiły.

Obrazek
Obrazek



Edit:
Konsumuje właśnie Piri-Piri i ostrości brak. Za jakiś czas napiszę coś o Wasabi :P

Edit 2: po zjedzeniu paczki jednak mała ostrość jest. Ale do Inferno z lidla daleko im.

Edit 3:
Wasabi hmm... nie jest to kapsa ale ostrość chrzanu. W nosie mnie kręcą. Ale ja ogólnie mam, że praktycznie każdy chrzan mnie kręci w nosie.
Ogólnie jedne i drugie smaczne ziemniaczane. Ale z ostrością bez szału.
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez Oui » 9 cze 2011, o 21:07

Ja wlasnie tego nienawidze jak chrzan atakuje nos i zatoki. Calkowicie to przyslania smak.. :/
Jak mowisz, ze do inferno im brakuje to smutno.. ;(
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez Sargento Garcia » 9 cze 2011, o 21:13

fajne oznaczenie ostrości na opakowaniu :lol:

E (11-06-2011):
- oba smaki bardzo dzisiaj podeszły mojemu 5-cio letniemu tajfunowi (z każdego smaku dostał po 4 całe chipsy): to chyba wystarczająco obrazuje ich ostrość :lol:
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez eskafal » 14 cze 2011, o 19:11

Tych piri piri nie jadłem ale wasabi bardzo mi smakują :)
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez Oui » 20 cze 2011, o 20:26

Jadlem dzisiaj Wasabi i.. ostre PIEKIELNIE nie sa :lol: czuc ostrosc tak przez sekunde po zjedzeniu. A tak to slabo. Co jakis 10-15 chips dostawalem shota w zatoki, jak to u mnie bywa z chrzanem. Co do smaku to, chyba to sa pierwsze chipsy, ze smakuja tak jak podali na paczce. Na prawde jest smak wasabi, nie to co kurczak z ziemniaczkami, gyros czy pomidorowa z ryżem.. Niestety doswiadczylem dysonansu poznawczego. Wsadzam chipsa do buzi i wierze, ze to chips a nie smakuje totalnie jak chips. Jakos mega dziwne uczucie jest chips, ktory smakuje jak cos innego - chrzan. I szczerze mowiac,nie smakowaly mi i juz ich nie kupie. Ale ostrosc jakas tam maja, ale takie zwykle przecietne ostre chipsy. Jak narazie z tego co mozna dostac w skepie to Inferno z Lidla wygrywaja.
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez Oui » 30 cze 2011, o 23:17

Dzisiaj jadlem Piri Piri i.. totalnie nieostre. W smaku takie sobie. To chili, ktore smakuje limonka jest dla mnie lepsze
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez Charoshi » 6 lip 2011, o 08:41

Ostre chili z limonką - całkiem smaczne, ale już w kefirze jest więcej ostrości.
Piri - Piri - też niezłe, nic specjalnego, chipsy, bo chipsy. Ogórek kiszony jest ostrzejszy.
Wasabi - jak dla mnie bomba, jeśli chodzi o smak. Co do shotów w zatoki - ja akurat to lubię, ale na małej paczce miałem może ze dwa słabe ataki:) Ostrość nawet czuć, ale jest to zupełnie inna ostrość niż kapsa i szczerze mówiąc - mógłbym zeżreć całą paletę tych chipsów i nawet nie pomyślałbym o zapijaniu (chyba, że dopiero jak bym się nimi zapchał:), to taka mała uwaga odnośnie napisu na opakowaniu:)

Jak dla mnie trochę żenujący jest fakt, że 'piekielna' ostrość została przypisana wasabi. Nie wysilając się zbytnio można znaleźć czy to sosy, czy papryki, przy których ten chrzan jest łagodny jak masło. Ale wiadomo, mało kto kupowałby chipsy, które urywałyby głowę przy samej dupie. Chociaż nie wiem, może dla zwykłego śmiertelnika faktycznie jest to ostre? Ja już zbyt zryty jestem pod tym kątem, podobnie jak większość z nas.

Inferno z Lidla i tak są ostrzejsze.
Gdy kaszanki brak...w oku się czai łza...

Kto gorszy w Dżudo, ten krwawi dużo!
Avatar użytkownika
Charoshi

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 10:24
Lokalizacja: Żyrardów
Papryki:

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez Oui » 8 lip 2011, o 18:55

Inferno najlepsze :D A co do wasabi masz racje.. smutne to jest. Do tego plakat na przystankach jest zle zrobiony pod kątem graficznym - zielony dym = czerwone piri piri a czerwony ogien - zielone wasabi. Kupy sie to nie trzyma ;p I ten gosciu, ktory blaga o litosci, ze to takie ostre :D
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez Ethi » 3 sie 2011, o 03:32

Niestety podzielam Wasze zdanie w sprawie tych z wasabi.
Ni to ostre, ni to szczegolnie smaczne.
Lepiej juz kupic sloiczek jakiegos pseudo wasabi.
Avatar użytkownika
Ethi

ŚWIEŻAK
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 sie 2011, o 19:28
Papryki:

Re: Nowe ostre Lay'sy

Postprzez aldorn » 3 wrz 2011, o 20:23

W końcu udało mi się to kupić w eurocaschu, w sklepach u mnie nie było. Więc tak, te piri piri ok, jakaś tam ostrość jest, ale... ocet jak bym pił tabasco z butelki... nie polecam. Wasabi, fakt ostre są, tylko, że wasabi to chrzan, jak kto lubi wiercenie w nosie to ok, Ja na przykład lubię :) Jakaś odmiana od kapsaicyny.
Avatar użytkownika
aldorn

ROZGADANY
 
Posty: 282
Images: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, o 13:39
Lokalizacja: Nysa
Papryki:

Następna strona

Powrót do Inne produkty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron