Dave's Adjustable Heat Hot Sauce

Dave's Adjustable Heat Hot Sauce

Postprzez Charoshi » 4 sty 2012, o 11:37

Obrazek

Ciekawe rozwiązanie. Opakowanie składa się z dwóch zbiorniczków - jeden z łagodnym sosem, drugi z ostrym. Po przekręceniu łebka zmienia się ilość dawkowanego sosu z danego zbiorniczka (więcej pobiera z jednego, mniej z drugiego). Smakowo oba są podobne, dość mocno octowe. Rewelacji nie ma, ale jakoś jeszcze żaden sos Dave'a mi nie podszedł. Konsystencja sosu jest rzadka niczym woda, ponieważ dawkowanie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku (jak w sprayu) i wtedy sos jest 'rozpylany' jak w spryskiwaczu, dlatego, żeby poczuć smak sosu, trzeba się troszkę napompować, bo jedno pompnięcie daje stosunkowo małą ilość towaru, a że jest rzadziutki, to i słabo przywiera do np. kiełbachy.

Kolejna sprawa - wczoraj ten sos dostałem i wczoraj już pompka się skaszaniła. Duszę ten przycisk i duszę i nic nie leci. Na szczęście da się 'wieko' z pompką odłączyć, to może uda mi się to jakoś naprawić.

Sosu jest sporo, bo 230g i kosztuje 38 zeta.

Moim zdaniem raczej ciekawostka i trochę przerost formy nad treścią.
Gdy kaszanki brak...w oku się czai łza...

Kto gorszy w Dżudo, ten krwawi dużo!
Avatar użytkownika
Charoshi

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 10:24
Lokalizacja: Żyrardów
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Dave's Adjustable Heat Hot Sauce

Postprzez V3rtyX » 4 sty 2012, o 11:42

Kiedys bardzo chcialem kupic ten sos ale zrezygnowalem bo kazdy kto go kupil pozniej zalowal.
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości