Crazy Jerry's Brain Damage

Re: Crazy Jerry's Brain Damage

Postprzez wlodizw » 13 sty 2012, o 13:13

Nie ma żadnych goździków. W MDI masz goździki.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Crazy Jerry's Brain Damage

Postprzez Domer » 14 sty 2012, o 15:13

Czuć go dość wyraźnie w smaku i zapachu, ale nie ma przesady. Na początku słodki posmak miodu, pozniej smak owocowo-wędzony a na koniec ostrość, która nie jest duża i mija dość szybko. Sosik ogólnie dobry (inny niż większość) jednak ja wolę te bardziej paprykowe z ew. posmakiem owoców. Ostrość sosu porównywalna z Mama Africa lecz szybciej mija. Nie ma goździków!
Avatar użytkownika
Domer

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2012, o 19:45
Papryki:

Re: Crazy Jerry's Brain Damage

Postprzez karlos » 14 sty 2012, o 15:21

U mnie MA Hananero czyli najmocniejszy sos od ww firmy szybciej zszedł niż Crazy Jerry. Uważam że CRBD jest idealny w swojej ostrości. Przynajmniej mnie potrafi "zaspokoić" i dodatkowo nie zaburza smaku samej potrawy swoją ostrości. Świetnie się komponuje z innymi smakami.

Tak więc de gustibus non est disputandum ale jest to pozycja na pewno godna spróbowania. Może nie zachwyci, ale też nie rozczaruje :)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Crazy Jerry's Brain Damage

Postprzez Robcyk » 14 sty 2012, o 15:30

Sos jest dobry nie ma co i polecam każdemu. Na pewno nie rozczaruje się. Mam ten i BAD i Blairs ostrzejszy jest sporo. Ale CJBD piecze mnie jakoś tak inaczej( fajniej?). I smakowo podchodzi mi. Lubię go z kopytkami z masłem i bułką tartą. Leje na talerz i maczam kopytka (te z ciasta :D ) w nim. Jakieś 2 łyzeczki na spory talerz mi idzie. Zuważyłem że częsciej niż kiedyś jem kopytka.
Avatar użytkownika
Robcyk

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 478
Dołączył(a): 9 paź 2011, o 18:56
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pochwały: 3
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości