Vicious Viper (VV)

Re: Vicious Viper (VV)

Postprzez Slayered » 22 lip 2014, o 07:21

emczer napisał(a):Z tym sosem, to u mnie jest tak, że kurcze 6 kanapek, a na każdej kropla VV - to jest to ostre jak cholera, 6 kromeczkę, to już kończę z trudem, ziejąc ogniem, potem cierpiąc na dzień następny.
Natomiast jedząc jedną łyżeczkę, łyżkę, czy ogólnie większe ilości na raz, nie odczuwam w ogóle ekstremalnej mocy, tylko słodkość bananów głównie. Obywa się bez jakichś skutków późniejszych, poza paleniskiem w żołądku.
Jak dla mnie śmiesznie :D


Potwierdzam to co mówi kolega emczer. Właśnie po robocie miałem ochotę na trochę pikanterii zrobiłem sobie 4 kanapersy z szynka i na każdą 6 kropel żmijki... i co? Jara mi japę gorzej jak po łyżce stołowej zapodanej na raz, co dziwniejsze przecież mamy bułę na to masło i szynkę więc powinno palić mniej a tu zaskoczenie żmijka kąsa bardziej w towarzystwie niż samotnie, może taki jej urok że sama trochę się wstydzi czy jak? <chili> Wczoraj jadłem zupkę chińską ostro kwaśną x2 z 10 kroplami VV. Paliło fest, moja teza jest taka że do testów łyżkowych to hu... nie sos natomiast na kanapkę, do zupki jest konkret. W sobotę przetestuję jak się zachowuje z pomidoróweczką bo będzie siostra ze szwagrem którzy za mega ostry uważają sos do kebaba z biedrony a tabasco to ogień piekielny.
Avatar użytkownika
Slayered

NOWY
 
Posty: 37
Images: 15
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 11:14
Lokalizacja: Zielonka k. Warszawy
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Vicious Viper (VV)

Postprzez Nole » 18 gru 2015, o 17:42

Dziś przyszła (to znaczy została doręczona przez kuriera) paczka z sosem Vicious Viper firmy CaJohn's. Opowiem tylko o pierwszym wrażeniach ponieważ jeszcze dobrze go nie przetestowałem, a poza tym jestem świeży w tym temacie.

VV posiada fajną, rzadką konsystencję, ale dozowanie go nie powinno sprawić nikomu problemu ponieważ buteleczka posiada fajny dozownik. Nie ulega wątpliwości że jest bardzo pikantny, na początek myślę o dodaniu 2 kropelek na 400g keczupu. Ciężko coś powiedzieć o zapachu, jest raczej słaby, aczkolwiek można go określić jako przyjemny, apetyczny.

Zdjęcia:
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Nole

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 12:57
Lokalizacja: Ostróda
Papryki:

Re: Vicious Viper (VV)

Postprzez Sargento Garcia » 18 gru 2015, o 21:58

Uwielbiam "ukąszenia" żmijki <thumright>
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: Vicious Viper (VV)

Postprzez Dreamer » 19 gru 2015, o 12:26

Nole napisał(a):Nie ulega wątpliwości że jest bardzo pikantny, na początek myślę o dodaniu 2 kropelek na 400g keczupu.


Taki wspaniały smak tego sosu zabijać keczupem? Tosz to profanacja :-P
Avatar użytkownika
Dreamer

NOWY
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 19:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Papryki: Wszystkie :D

Re: Vicious Viper (VV)

Postprzez Psyhe » 21 gru 2015, o 13:58

Pikantny, dwie krople na 400 gram hehe
No to na początek zacny sosik sobie wybrałeś <chili> <thumright>
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Vicious Viper (VV)

Postprzez Sargento Garcia » 26 gru 2015, o 20:59

Nole napisał(a):... na początek myślę o dodaniu 2 kropelek na 400g keczupu...


Wowwww to sobie ostro pogrywasz! Uważaj abyś nie dodał 2 kropelek z "gęstym" bo Ci butelkę z keczupem stopi :lol:

A tak poważnie to zacznij od dobrego wymieszania zawartości buteleczki, a potem kapnij sobie ze dwie krople na JEDNĄ kanapkę i równomiernie rozsmaruj - na początku odrobinkę przypali, z czasem jednak zaczniesz kapać 3, 4... i w końcu nie będziesz sobie wyobrażał posiłku bez dodania VV. Uwierz mi, wiem co piszę :twisted:
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Poprzednia strona

Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron