Captain Thom`s West African VooDoo Juice

Captain Thom`s West African VooDoo Juice

Postprzez Psyhe » 22 wrz 2011, o 11:57

Sos ten kupiłem z ciekawości bo jest zrobiony z mieszanki dość ciekawych składników

Zapach: To była dla mnie nowość ,na pierwszym planie kapitalny aromat rumu a za nim reszta dość egzotycznej woni coś jak Crazy Jerry

Konsystencja: Rzadki ,trzymając krzywo kanapkę pewnie by z niej spadł

Smak: Zdecydowanie motywem przewodnim jest ten Rum który dominuje całą lekko kwaskowo-słodką resztę
Po spróbowaniu mamy chwilę na skupienie się na smaku bo wchodzi dopiero po chwili
Aczkolwiek ciężko się doszukiwać jakiś konkretnych smaków bo czuć ten alkohol dość intensywnie
Osobiście dla mnie może być ale zakładam że w kwestii samego smaku następnym razem sięgnę jednak po Crazy Jerry

Ostrość: Wydaje mi się że tak jak Mama Habanero ,nie wiem ile to będzie SHU 20.000 - 25.000

No i płacimy za niego więcej bo ma taki mały gadżet ,swoją drogą bardzo mi się podoba ma magnes i fajnie wygląda na lodówce

Cena: Zapłaciłem 39.00 zł

Skład: papryka Red Savina, cebula, biały ocet, cukier brązowy,
cukier biały, sok z papai, banany, rum, sok z limonki, ekstrakt z chili, sól, przyprawy
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Captain Thom`s West African VooDoo Juice

Postprzez sic » 27 lip 2014, o 17:02

Psyhe napisał(a):Smak: Zdecydowanie motywem przewodnim jest ten Rum który dominuje całą lekko kwaskowo-słodką resztę
Po spróbowaniu mamy chwilę na skupienie się na smaku bo wchodzi dopiero po chwili

Moim zdaniem motywem przewodnim są banany i lekko rum czuć

Psyhe napisał(a):Ostrość: Wydaje mi się że tak jak Mama Habanero ,nie wiem ile to będzie SHU 20.000 - 25.000

skuszony tym wpisem że 20.000-25.000 SHU (bo nigdzie nie umiałem w necie informacji znaleźć) to sobie chlapneliśmy z wlodim po całej obiadowej łyżce i z butów to mnie może nie wyrwało aleeeeeee na mój gust ten sos ma grubo ponad 50.000 boooooo wypaliło mi morde całkiem nieźle - zresztą zapytaj wlodiego heheh


Więcej napiszę za niedługo bo chcę jeszcze pokosztować ten sos, ale stanowczym jego minusem jest konsystencja, rzadki jak tabasco :/ ale w smaku całkiem całkiem
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Captain Thom`s West African VooDoo Juice

Postprzez Psyhe » 29 lip 2014, o 20:56

sic napisał(a):
skuszony tym wpisem że 20.000-25.000 SHU (bo nigdzie nie umiałem w necie informacji znaleźć) to sobie chlapneliśmy z wlodim po całej obiadowej łyżce i z butów to mnie może nie wyrwało aleeeeeee na mój gust ten sos ma grubo ponad 50.000 boooooo wypaliło mi morde całkiem nieźle - zresztą zapytaj wlodiego heheh



Starzejecie sie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Re: Captain Thom`s West African VooDoo Juice

Postprzez wlodizw » 4 sie 2014, o 13:11

Dla mnie w ciul ostry i meeega rzadki. Pierwsze odczucia smakowe to słodkość i to fajna ale po chwili pali. No i ta konsystencja. Woda. Z kanapki spłynie w trybie natychmiastowym, także bardziej pewnie jako marynata lepszy.
Voodoo doll mam na lodówce i to jest taki ciekawy gadżet ale dla samej lalki bym go nie kupił zdecydowanie.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości