Pytanie odnośnie ostrego sosu

Pytanie odnośnie ostrego sosu

Postprzez PanCake » 9 maja 2018, o 19:07

Witam wszystkich, zamówiłem sobie jakiś czas temu sos Psycho Juice Extreme Ghost Pepper który zawiera 70% Jolokii. Chciałbym zapytać was odnośnie używania sosu. Czy używać tak ostrego sosu po prostu do polewania w jakiejś ilości nim potraw czy używać go do gotowania,a jak tak to w jakiej ilości i czy muszę podjąć jakieś specjalne działania? Pomijam w tym pytaniu fakt że spróbowaliśmy ze znajomym tego sosu jedząc na surowo 1/3 łyżeczki do herbaty nie mając wcześniej do czynienia z taką ostrością , chwilę po aplikacji doznałem potężnej czkawki aż mi serce chciało zrobić skok wzwyż przez gardło. Poza tym wszystko było w porządku efekt ustał po ok. 3-4 h . Porady bardzo mile widziane

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
PanCake

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 18:57
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Pytanie odnośnie ostrego sosu

Postprzez Kubeq » 9 maja 2018, o 19:20

Sam musisz wybrac dla siebie dawki i sposób w jaki użyjesz sosu. Ja np mieszam bardzo ostre sosy z ketchupem, dodaje do dań na gorąco, często smaruje kanapkę ale minimalna ilością. Można używać na wiele sposobów, popróbuj i sam znajdziesz najbardziej odpowiednie dla siebie.
Avatar użytkownika
Kubeq

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 76
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 10:17
Lokalizacja: Ruda Śląska, Bytom
Pochwały: 1
Papryki: Głównie chinensy i annumy


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości