sos typu Sriracha

sos typu Sriracha

Postprzez kamcio100 » 30 maja 2016, o 14:13

Witajcie, zarejestrowałem się tutaj ponieważ szukam jakiegoś innego sosu typu Sriracha, lub inaczej szukam po prostu sosów 450ml+ , gdzie mógłbym je zastąpić zwykłym ketchupem albo właśnie Sriracha.

Ostatnio zakupiłem swój drugi już sos Sriracha z tej strony :
http://www.paleczkami.pl/product-pol-15 ... ostry.html

I nie pisałbym postu gdyby nie moi teściowie którym ten sos posmakował i aż żal teraz im go zabrać, jak przyniosłem na grilla to większości posmakował. Ja jednak szukam czegoś podobnego, i mocniejszego, sam sos Sriracha 70% chilli jakoś za bardzo wrażenia na mnie nie zrobił, tak tak, jeżeli szukam czegoś mocniejszego to mogę kupić sobie jakieś sosy w mniejszych buteleczkach, jednak nie o to mi chodzi.

Po prostu szukam czegoś zamiast Sriracha w większej butelce z dozownikiem, tak abym mógł z niego korzystaj jak z ketchupu.

PS: Swego czasu w pewnym barze widziałem sos Piri piri, jednak nie zdążyłem go spróbować, może ktoś go jadł i może coś powiedzieć ?

To ten : Obrazek
Avatar użytkownika
kamcio100

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2016, o 14:01
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: sos typu Sriracha

Postprzez mdab » 30 maja 2016, o 19:58

Jeżeli chodzi o sos Piri Piri z Tarsmaku to często go kupuję (w mniejszych opakowaniach w Kauflandzie). Jest on dość gęsty. Ostrość średnia, nie za słaba nie za mocna (raczej nie kupuje gotowych sosów (wole swoje) więc nie mam za bardzo do czego porównać - miałem kiedyś ketchupy Madero z Biedronki z Jalapeno i Habanero - jest on na pewno bardziej ostry niż one).
Avatar użytkownika
mdab

SPONSOR
ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 131
Images: 120
Dołączył(a): 22 lis 2014, o 16:44
Lokalizacja: Podkarpacie (pow. jasielski)
Pochwały: 2
Papryki: Słodkie, ostre, w sumie około 25-30 gatunków...


Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości