Jaki sos ?

Re: Jaki sos ?

Postprzez Psyhe » 24 kwi 2015, o 15:56

Daniu napisał(a):Tak robiłem, dodawałem spore ilości pieprzu cayenne lub papryki ostrej. Sosy te są jednak lepszym rozwiązaniem (mimo, że droższym). Jednak 70% chili robi swoje :)


Papryki ostrej, pieprzu cayenne ? :)
Spoko, ale nie o takim tunningu mówię ;)
Jeżeli chodzi ci o smak i ostrość to kup swój ulubiony ketchup/sos i dodaj jakiegoś sosu z mega powerem
Pieprz i papryka w proszku tego nie załatwi
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Jaki sos ?

Postprzez CATALAYA » 24 kwi 2015, o 15:59

Puder z Bhut Jolokii załatwi :twisted:
Avatar użytkownika
CATALAYA

CHILIHEAD
 
Posty: 708
Images: 180
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 18:19
Lokalizacja: Jabłonna k. Legionowa
Pochwały: 11
Papryki: Nowy sezon to nowe wyzwania

Re: Jaki sos ?

Postprzez xlukaszox » 24 kwi 2015, o 16:16

Buder ? właśnie że załatwi ja najczęściej mieszałem puder z hotow z hepuczem i dawały konkretne efekty <chili>
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Jaki sos ?

Postprzez Daniu » 24 kwi 2015, o 16:54

Domyśliłem się o co chodzi. Od biedy jak nic innego nie ma pod ręką moja metoda wystarczy :) Jak już pisałem lepsze jest 70% chili niż keczup+super ostry sos :)
Avatar użytkownika
Daniu

ŚWIEŻAK
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 kwi 2015, o 07:55
Papryki:

Re: Jaki sos ?

Postprzez Nightmare » 16 kwi 2016, o 11:42

Jadłem różne ostre rzeczy, ostatnio się uzałeżniłem :) Jakieś badziewia z marketów, potem McIlhenny Tabasco i Tabasco Habanero. Zwykłe Tabasco to orenżadka i jak dla mnie za mocno czuć octem. Tabasco Habanero jeszcze jako tako trzyma poziom. Jest ok w smaku, lubię dodać do zupy albo na kanapkę. Wada - buteleczka schodzi w 3 dni, co jest mało ekonomiczne - koszt około 10 zł. Bynajmniej jest dostępne w marketach Carrefour i Kaufland. W Tesco mają tylko klasyczne Tabasco.
W końcu zamówiłem coś mocniejszego - wczoraj doszły mi 2 sosy Blair's - After Death i Sudden Death. Muszę przyznać, że After Death to wreszcie konkret. Na kanapkę z wędliną daję 1-2 krople i cienko rozsmarowuję - fajny smak no i moc :D Tabasco Habanero musiałem nawalić po całej kanapce, aby poczuć jakiś power. Sudden na razie czeka, może podrasuję im jakiś keczup. Na razie czekam na rozwinięcie sezonu grillowego.
Afterka próbowałem też bezpośrednio na język - kroplę. Ma moc to trzeba przyznać. Nie ma się czego obawiać, choć trzeba być ostrożnym. Zakrztuszenie się w takim momencie mogłoby być bardzo bolesne.

Jak na razie After Death jest numerem 1 dla mnie i mogę go śmiało polecić.
Avatar użytkownika
Nightmare

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2016, o 15:11
Papryki:

Re: Jaki sos ?

Postprzez nynek » 16 kwi 2016, o 20:21

Nightmare napisał(a):Bynajmniej jest dostępne w marketach Carrefour i Kaufland. W Tesco mają tylko klasyczne Tabasco.


Obrazek
Chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o piwie?
Chcesz poczytać recenzje ciekawych i niespotykanych piw? Tak?!
Więc nie zwlekaj!!! Zapraszam na - SMAK PIWA
Avatar użytkownika
nynek

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 71
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 22:27
Papryki:

Re: Jaki sos ?

Postprzez CATALAYA » 16 kwi 2016, o 20:50

Nightmare napisał(a):Jak na razie After Death jest numerem 1 dla mnie i mogę go śmiało polecić.

Reklamowanie produktów w pierwszym pościeObrazek
ObrazekNiefortunnie Obrazek
Avatar użytkownika
CATALAYA

CHILIHEAD
 
Posty: 708
Images: 180
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 18:19
Lokalizacja: Jabłonna k. Legionowa
Pochwały: 11
Papryki: Nowy sezon to nowe wyzwania

Poprzednia strona

Powrót do Sosy i dipy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron